- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
„Lucrări de reparație la Casa de Cultură din satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : „Lucrări de reparație la Casa de Cultură din satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
„Lucrări de reparație la Casa de Cultură din satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
Procurement procedure documents
-
Award documentation
9/7/2021 4:02:30 PM
10.09.2021 09:17
Response to clarification: 503 094,79 constituie valoarea estimată fără TVA. Potrivit Legii 131/2015 privind achizițiile publice, ofertantul poate, atît reduce prețul ofertei, cît și majora, în limita admisibilă.
10.09.2021 19:18
Response to clarification: Luînd în considerație indicația din caietul de sarcini, ar putea oferi admite afirmațiile dvoastră.
12.09.2021 14:12
Response to clarification: un răspuns concret este bazat și întemeiat pe lege, în cazul, în care, Dvoastră spuneți că Pozitia CF15A presupune 2cm, iar în caietul de sarcini este indicat 3 cm grosime, respectiv, în asemenea circumstanțe nu presupune.
Bid evaluation
Estimated value without VAT9/7/2021 4:02:30 PM - 9/12/2021 7:19:10 PM
9/12/2021 7:19:10 PM - 9/16/2021 2:19:10 AM