- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura (procedura repetata)
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura (procedura repetata)
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura (procedura repetata)
Information about the contracting authority
Name
Primăria Gura Camencii
Fiscal code / IDNO
1007601009314
Address
MD 5023,
MOLDOVA,
s.Gura Camencii,
Floreşti,
Gura Camencii
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/7/2021 3:38:50 PM
Last edited
9/29/2021 3:33:43 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de reparație capitala a unei portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti
Lucrari de reparație capitala a unei portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura
Status
Canceled procedure
Estimated value
2499540 MDL
ID
e034c984-3739-40dd-aae2-bf04ddf4331e
Procurement procedure documents
documentatia standard 69 din 07.05.2021.docx
Documentatie standard
Award documentation
9/7/2021 3:47:08 PM
executarea
lucrărilor integrăl în anul 2021 iar achitarea conform notei specificate la p.8
08.09.2021 16:28
Response to clarification: Achitarea dupa executarea lucrarilor. Concretizati intrebare s-au contactati la numarul îndecat in anunţ
Publicati varianta word a caietulu ide sarcini, multumim anticipat
16.09.2021 09:00
Response to clarification: L-am adaugat
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
2,499,540.00
MDL
Clarification period:
9/7/2021 3:47:08 PM - 9/20/2021 5:00:00 PM
9/7/2021 3:47:08 PM - 9/20/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
9/20/2021 5:00:00 PM - 9/26/2021 11:30:00 PM
9/20/2021 5:00:00 PM - 9/26/2021 11:30:00 PM