- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reparația acoperișului la grădinița de copii din satul Miciurin, r-nul Drochia
Reparația acoperișului la grădinița de copii din satul Miciurin, r-nul Drochia
Reparația acoperișului la grădinița de copii din satul Miciurin, r-nul Drochia
Information about the contracting authority
Name
Consiliul Raional Drochia
Fiscal code / IDNO
1007601011445
Address
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
str.Independentei 15
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/7/2021 2:41:28 PM
Last edited
9/7/2021 3:30:19 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Reparația acoperișului la grădinița de copii din satul Miciurin, r-nul Drochia
Reparația acoperișului la grădinița de copii din satul Miciurin, r-nul Drochia
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Reparația acoperișului la grădinița de copii din satul Miciurin, r-nul Drochia
299704.06 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
299,704.06
MDL
Clarification period:
9/7/2021 3:30:19 PM - 9/13/2021 10:00:00 AM
9/7/2021 3:30:19 PM - 9/13/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/13/2021 10:00:00 AM - 9/22/2021 10:00:00 AM
9/13/2021 10:00:00 AM - 9/22/2021 10:00:00 AM