- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea aparatajului pentru laboratorul medical din cadrul Centrului de Sănătate Sănătăuca, rl. Florești
Achiziționarea aparatajului pentru laboratorul medical din cadrul Centrului de Sănătate Sănătăuca, rl. Florești
Achiziționarea aparatajului pentru laboratorul medical din cadrul Centrului de Sănătate Sănătăuca, rl. Florești
Information about the contracting authority
Name
Consiliul raional Floresti
Fiscal code / IDNO
1007601010426
Address
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
bd.Victoriei nr.2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/7/2021 2:33:08 PM
Last edited
9/7/2021 2:53:59 PM
MTender ID
CPV code
38400000-9
-
Instrumente de verificare a proprietăţilor fizice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Aparat automat pentru efectuarea hematologiei sîngelui
Aparat automat pentru efectuarea hematologiei sîngelui
Status
Active
Estimated value
118625 MDL
ID
47c100fb-4416-4c6a-8537-dd78272a4e73
Minimal step
1186.25
Period of validity of the contract
From 9/25/2021 8:00:00 AM Till 12/30/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/20/2021 3:00:00 PM
Lot name : Analizator biochimic semiautomat
Analizator biochimic semiautomat
Status
Active
Estimated value
72041.66 MDL
ID
ac695e81-34da-420f-832d-7d4710327032
Minimal step
720.42
Period of validity of the contract
From 9/25/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/20/2021 3:18:30 PM
Lot name : Centrifuga de laborator rotor ( 8 tuburi)
Centrifuga de laborator rotor ( 8 tuburi)
Status
Active
Estimated value
24200 MDL
ID
5b9337a0-1928-405f-bc3c-354262801df3
Minimal step
242
Period of validity of the contract
From 9/25/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/20/2021 3:37:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Centrifuga de laborator rotor ( 8 tuburi)
24200 MDL
Lot name : Aparat automat pentru efectuarea hematologiei sîngelui
118625 MDL
Lot name : Analizator biochimic semiautomat
72041.66 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
214,866.66
MDL
Clarification period:
9/7/2021 2:53:59 PM - 9/13/2021 12:00:00 AM
9/7/2021 2:53:59 PM - 9/13/2021 12:00:00 AM
Bidding period:
9/13/2021 12:00:00 AM - 9/20/2021 12:00:00 AM
9/13/2021 12:00:00 AM - 9/20/2021 12:00:00 AM