- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea medicamentelor necesare IMSP Institutul Oncologic (Trastuzumabum, Asparaginasus) pentru 2021
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Trastuzumabum 150mg, Pulb./sol.perf.
Trastuzumabum 150mg, Pulb./sol.perf.ATC L01XC03 Unitatea de masura flacon. Se acceptă medicamente autorizate în Republica Moldova (la momentul deschiderii ofertelor). *Ofertantul va prezenta o declarație prin care se garantează că termenul de valabilitate restant (la momentul livrării) al medicamentelor va constitui nu mai puțin de 60% din cel initial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de 2 ani și mai mult și nu mai puțin de 80% din cel inițial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de pînă la 2 ani (confirmată prin aplicarea semnăturii electronice a ofertantului).
Lot name : Asparaginasus 10 000UISol.inj./perf.
Asparaginasus 10 000UI, Sol.inj./perf., ATC L01XX02. Unitatea de masura flacon. Se acceptă medicamente autorizate în Republica Moldova (la momentul deschiderii ofertelor). *Ofertantul va prezenta o declarație prin care se garantează că termenul de valabilitate restant (la momentul livrării) al medicamentelor va constitui nu mai puțin de 60% din cel initial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de 2 ani și mai mult și nu mai puțin de 80% din cel inițial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de pînă la 2 ani (confirmată prin aplicarea semnăturii electronice a ofertantului).
Status
Estimated value
ID
Procurement procedure documents
Declaratie beneficiar
Technical specifications
9/7/2021 11:24:07 AM
Declaratie beneficiar
Technical specifications
9/7/2021 12:00:25 PM
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT9/7/2021 11:10:35 AM - 9/20/2021 9:00:00 AM
9/20/2021 9:00:00 AM - 10/15/2021 2:00:00 PM