- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Retehnologizarea TV – studioul nr. 5
Retehnologizarea TV – studioul nr. 5
Retehnologizarea TV – studioul nr. 5
Information about the contracting authority
Name
IP Compania "Teleradio-Moldova"
Fiscal code / IDNO
1004600050558
Address
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
strada Miorița 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/7/2021 10:17:06 AM
Last edited
9/9/2021 5:25:11 PM
MTender ID
CPV code
32300000-6
-
Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Sistemul video Lot nr.1
Sistemul video Lot nr.1
Status
Active
Estimated value
2200000 MDL
ID
136b9dad-f399-4e60-b27b-4fa57cdfc417
Minimal step
22000
Period of validity of the contract
From 10/14/2021 10:44:09 AM Till 12/31/2021 11:44:09 AM
Link to tender
Tender start
From 10/8/2021 2:00:00 PM
Lot name : Sistem Playout Lot nr.2
Sistem Playout Lot nr.2
Status
Active
Estimated value
770000 MDL
ID
cd7d1e7e-4aa0-4463-95f8-aba33cc98761
Minimal step
7700
Period of validity of the contract
From 10/14/2021 10:53:23 AM Till 12/31/2021 11:53:23 AM
Link to tender
Tender start
From 10/8/2021 2:18:30 PM
Lot name : Echipament audio Lot nr.3
Echipament audio Lot nr.3
Status
Active
Estimated value
300000 MDL
ID
c24185f8-a2a6-4e5d-ab44-c971c422f625
Minimal step
3000
Period of validity of the contract
From 10/14/2021 11:01:51 AM Till 12/31/2021 12:01:51 PM
Link to tender
Tender start
From 10/8/2021 2:37:00 PM
Lot name : System promter Lot nr.4
System promter Lot nr.4
Status
Active
Estimated value
350000 MDL
ID
b825950e-4aff-4488-bfd7-e2af2a2e9241
Minimal step
3500
Period of validity of the contract
From 10/14/2021 11:05:40 AM Till 12/31/2021 12:05:40 PM
Link to tender
Tender start
From 10/8/2021 2:55:30 PM
Lot name : Obectiv Lot nr.5
Obectiv Lot nr.5
Status
Active
Estimated value
40000 MDL
ID
fad161e6-857e-48ef-bf59-657891cd9f4a
Minimal step
400
Period of validity of the contract
From 10/14/2021 11:06:42 AM Till 12/31/2021 12:06:42 PM
Link to tender
Tender start
From 10/8/2021 3:14:00 PM
Lot name : Echipament de reţea Lot nr.6
Echipament de reţea Lot nr.6
Status
Active
Estimated value
406666.66 MDL
ID
811d15a7-3461-4469-96fd-4cefd8af19da
Minimal step
4066.67
Period of validity of the contract
From 10/14/2021 11:07:48 AM Till 12/31/2021 12:07:48 PM
Link to tender
Tender start
From 10/8/2021 3:32:30 PM
Procurement procedure documents
Buna ziua. Pentru a oferi prețuri pentru actualizarea MagicSoft CG de la actualizarea CG ver 7, avem nevoie de un număr de serie existent. Mulțumesc anticipat
10.09.2021 15:39
Response to clarification: Buna ziua, Seriele de la dongle sunt: 120308E09637H si 120308E09579H
Lot name : Echipament de reţea Lot nr.6
406666.66 MDL
Lot name : Sistem Playout Lot nr.2
770000 MDL
Lot name : System promter Lot nr.4
350000 MDL
Lot name : Echipament audio Lot nr.3
300000 MDL
Lot name : Obectiv Lot nr.5
40000 MDL
Lot name : Sistemul video Lot nr.1
2200000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
4,066,666.66
MDL
Clarification period:
9/7/2021 11:13:49 AM - 9/17/2021 2:00:00 PM
9/7/2021 11:13:49 AM - 9/17/2021 2:00:00 PM
Bidding period:
9/17/2021 2:00:00 PM - 10/7/2021 2:00:00 PM
9/17/2021 2:00:00 PM - 10/7/2021 2:00:00 PM