- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă
Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă
Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/6/2021 2:40:00 PM
Last edited
9/6/2021 2:56:44 PM
MTender ID
CPV code
79713000-5
-
Servicii de pază
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă, str. 31 August 1989, nr. 15/33
Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă, str. 31 August 1989, nr. 15/33
Status
Active
Estimated value
4965 MDL
ID
01aceb64-f4d1-4919-bc07-112d5df2113f
Minimal step
49.65
Period of validity of the contract
From 10/1/2021 2:52:50 PM Till 12/30/2021 3:52:50 PM
Link to tender
Tender start
From 9/13/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă, str. 31 August 1989, nr. 15/33
4965 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
4,965.00
MDL
Clarification period:
9/6/2021 2:56:44 PM - 9/8/2021 9:00:00 AM
9/6/2021 2:56:44 PM - 9/8/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
9/8/2021 9:00:00 AM - 9/10/2021 9:00:00 AM
9/8/2021 9:00:00 AM - 9/10/2021 9:00:00 AM