- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de reactualizare a Planului Urbanistic General al orasului Chisinau, inclusiv elaborarea Planurilor Urbanistice Zonale și Planurilor Urbanistice de Detaliu (PUG)
Servicii de reactualizare a Planului Urbanistic Generalal orasului Chisinau, inclusiv elaborarea Planurilor Urbanistice Zonale și Planurilor Urbanistice de Detaliu (PUG)
Servicii de reactualizare a Planului Urbanistic Generalal orasului Chisinau, inclusiv elaborarea Planurilor Urbanistice Zonale și Planurilor Urbanistice de Detaliu (PUG)
Information about the contracting authority
Name
Direcția Generală Arhitectură, Urbanism și Relații Funciare
Fiscal code / IDNO
1007601010323
Address
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 83
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/6/2021 12:14:57 PM
Last edited
12/7/2021 1:07:21 PM
MTender ID
CPV code
98100000-4
-
Servicii de organizaţii asociative
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Servicii de reactualizare a Planului Urbanistic General al orasului Chisinau, inclusiv elaborarea Planurilor Urbanistice Zonale și Planurilor Urbanistice de Detaliu (PUG)
Servicii de reactualizare a Planului Urbanistic General al orasului Chisinau, inclusiv elaborarea Planurilor Urbanistice Zonale și Planurilor Urbanistice de Detaliu (PUG)
Status
Canceled procedure
Estimated value
15801000 MDL
ID
00e87dab-f551-4bfa-9781-de881b14b6f9
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
15,801,000.00
MDL
Clarification period:
9/6/2021 12:23:58 PM - 9/17/2021 12:00:00 PM
9/6/2021 12:23:58 PM - 9/17/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
9/17/2021 12:00:00 PM - 10/12/2021 12:00:00 PM
9/17/2021 12:00:00 PM - 10/12/2021 12:00:00 PM