- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63 şi L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63 şi L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63 şi L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Information about the contracting authority
Name
Consiliul raional Rezina
Fiscal code / IDNO
1007601011412
Address
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Web site
--------
Contact
Name and surname
Eudochia Crijanovschii
Contact phone
068469040
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
9/6/2021 10:13:34 AM
Last edited
9/7/2021 11:29:06 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63
Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63
Lot name : Lucrări de renovare a drumuluii L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Lucrări de renovare a drumuluii L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Procurement procedure documents
lista lucrărilor s.Mincenii.pdf
lista lucrărilor s.Mincenii
Technical specifications
9/6/2021 11:14:47 AM
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
08.09.2021 09:16
Response to clarification: Buuna ziua garanția bancară se solicită prin scrisoare de la banca care vă deserviți dar pentru orce claritate va remitem rechizitele bancare IBAN MD 30TRPDBB312120C11612AB MF TREZ MD2X
Lot name : Lucrări de renovare a drumuluii L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
471342.19 MDL
Lot name : Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63
515407.92 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
986,750.11
MDL
Clarification period:
9/6/2021 11:14:47 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM
9/6/2021 11:14:47 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/13/2021 10:00:00 AM - 9/20/2021 10:00:00 AM
9/13/2021 10:00:00 AM - 9/20/2021 10:00:00 AM