- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de întreținere și reparație curentă a drumurilor locale din raionul Drochia pentru anul 2021. Suplimentar
Lucrări de întreținere și reparație curentă a drumurilor locale din raionul Drochia pentru anul 2021. Suplimentar
Lucrări de întreținere și reparație curentă a drumurilor locale din raionul Drochia pentru anul 2021. Suplimentar
Information about the contracting authority
Name
Consiliul Raional Drochia
Fiscal code / IDNO
1007601011445
Address
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
str.Independentei 15
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/6/2021 9:31:17 AM
Last edited
9/6/2021 9:48:12 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de întreținere și reparație curentă a drumurilor locale din raionul Drochia pentru anul 2021. Suplimentar
Lucrări de întreținere și reparație curentă a drumurilor locale din raionul Drochia pentru anul 2021. Suplimentar
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lucrări de întreținere și reparație curentă a drumurilor locale din raionul Drochia pentru anul 2021. Suplimentar
3676572.41 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
3,676,572.41
MDL
Clarification period:
9/6/2021 9:48:12 AM - 9/16/2021 10:00:00 AM
9/6/2021 9:48:12 AM - 9/16/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/16/2021 10:00:00 AM - 9/29/2021 10:00:00 AM
9/16/2021 10:00:00 AM - 9/29/2021 10:00:00 AM