- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Extinderea rețelelor de alimentare cu apă a s. Pervomaisc și Constantinovca, r-nul Căușeni (Lot 2, s. Constantinovca)
Reconstructia retelelor de alimentare cu apa in s. Constantinovca
Reconstructia retelelor de alimentare cu apa in s. Constantinovca
Information about the contracting authority
Name
Primaria comunei Pervomaisc
Fiscal code / IDNO
1007601005361
Address
7725,
MOLDOVA,
s.Pervomaisc (r-l Căuşeni),
Căuşeni,
satul Pervomaisc
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/5/2021 3:44:01 PM
Last edited
9/5/2021 3:52:44 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Extinderea rețelelor de alimentare cu apă a s. Pervomaisc și Constantinovca, r-nul Căușeni (Lot 2, s. Constantinovca)
Extinderea rețelelor de alimentare cu apă a s. Pervomaisc și Constantinovca, r-nul Căușeni (Lot 2, s. Constantinovca)
Status
Active
Estimated value
613425 MDL
ID
478edcc7-eab1-4e57-89ca-a9915ccdc79f
Minimal step
613.42
Period of validity of the contract
From 9/27/2021 6:00:00 PM Till 12/30/2021 7:00:00 PM
Link to tender
Tender start
From 9/22/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Extinderea rețelelor de alimentare cu apă a s. Pervomaisc și Constantinovca, r-nul Căușeni (Lot 2, s. Constantinovca)
613425 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
613,425.00
MDL
Clarification period:
9/5/2021 3:52:03 PM - 9/13/2021 11:00:00 PM
9/5/2021 3:52:03 PM - 9/13/2021 11:00:00 PM
Bidding period:
9/13/2021 11:00:00 PM - 9/21/2021 11:00:00 PM
9/13/2021 11:00:00 PM - 9/21/2021 11:00:00 PM