- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de reconstructie la blocul A a Gimnaziului Isnovat din satul Isnovat r-nul Criuleni
Lucrari de constructie a viceului intern,alimentarea cu apa si canalizare,incalzire,ventelarea
Lucrari de constructie a viceului intern,alimentarea cu apa si canalizare,incalzire,ventelarea
Information about the contracting authority
Name
Gimnaziul Isnovat
Fiscal code / IDNO
1012620009289
Address
MD-4826,
MOLDOVA,
s.Işnovăţ,
Criuleni,
s.Isnovat,r-nul Criuleni
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/4/2021 4:42:58 AM
Last edited
9/7/2021 11:32:28 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Lucrari de reconstructie la blocul A a Gimnaziului Isnovat din satul Isnovat r-nul Criuleni
Lucrari de constructie a viceului intern,alimentarea cu apa si canalizare,incalzire,ventelarea
Procurement procedure documents
Lucrari de reconstructie la blocul A a Gimnaziului Isnovat din satul Isnovat r-nul Criuleni
Lucrari de constructie a viceului intern,alimentarea cu apa si canalizare,incalzire,ventelarea
Expenditure estimate
9/4/2021 12:57:23 PM
anunt_de_participare la licitatie reconstructia blocului a 09.2021.pdf
Anunt de participare la procedura de achizitie prin COP
Award documentation
9/5/2021 6:07:14 PM
documentatia_standard_lucrari reconstructie blocul a gimnaziu.pdf
Documentatia necesara de participare la licitatie prin COP
Award documentation
9/5/2021 6:07:14 PM
g ișnovăț deviz -constr.viceu.semnat.pdf
Documentatia necesara de participare la licitatie prin COP
Award documentation
9/7/2021 8:57:07 AM
anunț de participare.semnat.pdf
Anunt de participare la procedura de achizitie prin COP
Award documentation
9/7/2021 8:57:07 AM
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
Status
Suspended procedure
Estimated value without VAT
472,970.00
MDL
Clarification period:
9/4/2021 12:57:23 PM - 9/9/2021 8:57:07 AM
9/4/2021 12:57:23 PM - 9/9/2021 8:57:07 AM
Bidding period:
9/9/2021 8:57:07 AM - 9/16/2021 10:57:07 PM
9/9/2021 8:57:07 AM - 9/16/2021 10:57:07 PM