- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
Information about the contracting authority
Name
Î.S.”Administrația de Stat a Drumurilor”
Fiscal code / IDNO
1003600023559
Address
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Bucuriei 12a
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/3/2021 4:25:41 PM
Last edited
9/3/2021 4:34:31 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
Conform cerințelor caietului de sarcini
Procurement procedure documents
Anunț de participare macadam Telenești, Rezina, Orhei
Anunț de participare
Award documentation
9/3/2021 4:34:31 PM
Caiet de sarcini macadam Telenești, Rezina, Orhei
Caiet de sarcini
Award documentation
9/3/2021 4:34:31 PM
Documente licitatie lucrari macadam Telenești, Rezina, Orhei
Documentația standard lucrări
Award documentation
9/3/2021 4:34:31 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
6593000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
6,593,000.00
MDL
Clarification period:
9/3/2021 4:34:31 PM - 9/14/2021 12:00:00 PM
9/3/2021 4:34:31 PM - 9/14/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
9/14/2021 12:00:00 PM - 9/27/2021 10:00:00 AM
9/14/2021 12:00:00 PM - 9/27/2021 10:00:00 AM