- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești - REPETAT
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General al Poliției
Fiscal code / IDNO
1013601000495
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/3/2021 4:21:03 PM
Last edited
9/6/2021 2:00:14 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Procurement procedure documents
Buna ziua, de care BZUM solicitati (marimi, la ce curenti), si in ce mod el trebuie sa fie montat ?
06.09.2021 14:59
Response to clarification: Bună ziua, - conform avizului de racordare tensiunea nominala în punctul de racordare 380 V - panoul de distribuție exterior (BZUM -TF-01-63-09) montarea pe fațada clădirei
Spuneti va rog LEA existenta este izolata sau nu ?
06.09.2021 15:56
Response to clarification: LEA existenta nu este izolata
Lot name : Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
35000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
35,000.00
MDL
Clarification period:
9/3/2021 4:25:07 PM - 9/6/2021 4:30:00 PM
9/3/2021 4:25:07 PM - 9/6/2021 4:30:00 PM
Bidding period:
9/6/2021 4:30:00 PM - 9/8/2021 4:30:24 PM
9/6/2021 4:30:00 PM - 9/8/2021 4:30:24 PM