- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național Puberatea Precoce pentru anul 2022 (repetat))
Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național Puberatea Precoce pentru anul 2022 (repetat))
Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național Puberatea Precoce pentru anul 2022 (repetat))
Information about the contracting authority
Name
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Fiscal code / IDNO
1016601000212
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/3/2021 3:23:08 PM
Last edited
9/27/2021 12:00:00 PM
MTender ID
CPV code
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Procedure type
TEST Licitatia deschisa
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Triptorelinum 11,25 mg
Triptorelinum 11,25 mg
Status
The procedure did not take place
Estimated value
548978.35 MDL
ID
42fb78aa-c7ba-47c9-a208-c61cb620db5a
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
548,978.35
MDL
Clarification period:
9/3/2021 3:58:08 PM - 9/13/2021 12:00:00 PM
9/3/2021 3:58:08 PM - 9/13/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
9/13/2021 12:00:00 PM - 9/27/2021 12:00:00 PM
9/13/2021 12:00:00 PM - 9/27/2021 12:00:00 PM