- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație capitală a sediului Procuraturii raionului Criuleni
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație capitală a sediului Procuraturii raionului Criuleni
Lucrări de reparație capitală a sediului Procuraturii raionului Criuleni
Procurement procedure documents
-caiet de sarcini criuleni
Technical specifications
9/3/2021 3:23:41 PM
07.09.2021 11:57
Response to clarification: Autoritatea contractantă: Procuratura Generală a Republicii Moldova reprezentată prin Procurorul General, Alexandr STOIANOGLO Adresa poștală: Republica Moldova: mun. Chișinău bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 73, Cod IBAN: MD17TRPCAA518410B00407AA Banca: Ministerul Finanțelor-Trezoreria de stat Cod bancă: TREZMD2X Cod fiscal: 1006601003865
09.09.2021 13:36
Response to clarification: Buna ziua, lucrări nu vor fi efectuate.
09.09.2021 13:37
Response to clarification: Buna ziua, este necesar de prevăzut colțare din aliminiu pentru grinzi, coloane, glafuri...
09.09.2021 13:38
Response to clarification: Buna ziua, normele resurselor se iau după proiect...
10.09.2021 09:14
Response to clarification: Buna ziua, toate dimensiunele sunt indicate în caiet de sarcini.
10.09.2021 09:22
Response to clarification: Buna ziua, nu este clara întrebarea...
16.09.2021 11:35
Response to clarification: Buna ziua. Este necesar de prevăzut coltare din aluminiu pentru grinzi, stîlpi, glafuri usi, fereste pentru efectuarea calitativa a lucrărilor de tencuială cu ameste uscat apereților.
16.09.2021 14:08
Response to clarification: Buna ziua.Vă conduceți după caiet de sarcini. Dacă aveți nevoie de proiect, puteți adresa pe nr. de tel 0 22 82-83-32.
13.09.2021 10:58
Response to clarification: Buna ziua. Da, la toata poziția
Bid evaluation
Estimated value without VAT9/3/2021 3:23:41 PM - 9/18/2021 2:08:05 PM
9/18/2021 2:08:05 PM - 9/29/2021 3:07:18 PM