- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
REPETAT Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești
Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești
Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești
Information about the contracting authority
Name
Primaria Mindresti
Fiscal code / IDNO
1007601006302
Address
5825,
MOLDOVA,
s.Mîndreşti,
Teleneşti,
s Mindresti r Telenesti
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/3/2021 3:07:48 PM
Last edited
9/3/2021 4:00:05 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești (REPETAT)
Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești (REPETAT)
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești (REPETAT)
736579 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
736,579.00
MDL
Clarification period:
9/3/2021 4:00:05 PM - 9/8/2021 9:00:00 AM
9/3/2021 4:00:05 PM - 9/8/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
9/8/2021 9:00:00 AM - 9/15/2021 9:00:00 AM
9/8/2021 9:00:00 AM - 9/15/2021 9:00:00 AM