- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase
Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase (conform anunțului)
Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase (conform anunțului)
Information about the contracting authority
Name
I.M. Regia "Autosalubritate"
Fiscal code / IDNO
1004600028447
Address
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 27 Martie 1918, nr.14
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/1/2021 2:09:09 PM
Last edited
9/1/2021 4:01:21 PM
MTender ID
CPV code
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase
Stație de tratare a levigatului (Categoria de pericol II) - 2 unități; Cazangerie (Categoria de pericol II) Punct de alimentare cu gaze (Categoria de pericol II)
Status
Active
Estimated value
20000 MDL
ID
89aacfe3-e892-43e4-92c5-7b63b59465b5
Minimal step
50
Period of validity of the contract
From 9/11/2021 8:00:00 AM Till 9/30/2022 8:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/9/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Buna ziua. Va rog sa indicati:
1) Limita de raspundere per caz;
2) Fransiza per caz.
01.09.2021 16:53
Response to clarification: Buna ziua, limita de răspundere se aplică pe lotul întreg, astfel suma asigura este de 10 mln lei, franșiza nu se va aplica.
Lot name : Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase
20000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
20,000.00
MDL
Clarification period:
9/1/2021 2:16:17 PM - 9/6/2021 12:00:00 AM
9/1/2021 2:16:17 PM - 9/6/2021 12:00:00 AM
Bidding period:
9/6/2021 12:00:00 AM - 9/9/2021 12:00:00 AM
9/6/2021 12:00:00 AM - 9/9/2021 12:00:00 AM