- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea sistem software PACS cu cheie acces compatibilă cu instalația radiologică Moviplan 800, inclusiv Statie de lucru, Monitor Medical, Imprimanta laser, UPS
Achiziționarea sistem software PACS cu cheie acces compatibilă cu instalația radiologică Moviplan 800, inclusiv Statie de lucru, Monitor Medical, Imprimanta laser, UPS
Achiziționarea sistem software PACS cu cheie acces compatibilă cu instalația radiologică Moviplan 800, inclusiv Statie de lucru, Monitor Medical, Imprimanta laser, UPS
Information about the contracting authority
Name
IMSP AMT Riscani
Fiscal code / IDNO
1003600153212
Address
MD-2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/1/2021 12:00:45 PM
Last edited
9/1/2021 1:50:29 PM
MTender ID
CPV code
48300000-1
-
Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistică, planificare şi productivitate
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Achiziționarea sistem software PACS cu cheie acces compatibilă cu instalația radiologică Moviplan 800, inclusiv Statie de lucru, Monitor Medical, Imprimanta laser, UPS
Achiziționarea sistem software PACS cu cheie acces compatibilă cu instalația radiologică Moviplan 800, inclusiv Statie de lucru, Monitor Medical, Imprimanta laser, UPS
Status
Active
Estimated value
200000 MDL
ID
b18813ee-db21-41ee-891e-6731e0a64aa9
Minimal step
2000
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 1:27:41 PM Till 12/31/2021 2:27:41 PM
Link to tender
Tender start
From 9/13/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Achiziționarea sistem software PACS cu cheie acces compatibilă cu instalația radiologică Moviplan 800, inclusiv Statie de lucru, Monitor Medical, Imprimanta laser, UPS
200000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
200,000.00
MDL
Clarification period:
9/1/2021 1:50:29 PM - 9/6/2021 10:00:26 AM
9/1/2021 1:50:29 PM - 9/6/2021 10:00:26 AM
Bidding period:
9/6/2021 10:00:26 AM - 9/10/2021 10:00:00 AM
9/6/2021 10:00:26 AM - 9/10/2021 10:00:00 AM