- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Materiale de uz gospodăresc
Materiale de uz gospodăresc
Materiale de uz gospodăresc
Information about the contracting authority
Name
Baza de păstrare combustibil a AN
Fiscal code / IDNO
1006601002673
Address
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Sofiei, 12
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/29/2021 9:47:39 PM
Last edited
9/7/2021 4:54:05 PM
MTender ID
CPV code
44400000-4
-
Diverse produse fabricate şi articole conexe
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Materiale de uz gospodăresc
Materiale de uz gospodăresc
Status
The procedure did not take place
Estimated value
23000 MDL
ID
27ca2b5f-90b2-4586-8878-7ee71389d70b
Minimal step
46
Period of validity of the contract
From 9/8/2021 6:00:00 PM Till 12/31/2021 11:34:57 PM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
F-4.1.-Specificatii tehnice.docx
-F-4.1.-Specificatii tehnice
Technical specifications
8/29/2021 10:40:30 PM
F-4.2.-specificații de preț.doc
-F-4.2.-specificații de preț
Technical specifications
8/29/2021 10:40:30 PM
Căldare mop în complect- ce gramaj sa aiba mopul?
02.09.2021 12:26
Response to clarification: Mop 200 gr
Lacăt suspendat mediu - ce dimensiune, latime?
02.09.2021 12:26
Response to clarification: Lacat suspendat 62-65 mm
Tuburi fluor Fobos y2 18/36/11 W - excludeti brandul becului! Nu este corect favorizarea unui singur participant, si asa model nici nu prea exista in prezent
02.09.2021 12:27
Response to clarification: Bec electric LD 18W, bec LD 36 W
Bec electric DPB 160 W? ce fel de bec DPB?
02.09.2021 15:52
Response to clarification: С цоколем голиафа диаметром на 32 мм
Aveti in anuntul de participare 3 tipuri de benzi abrazive de 10 cm , ce semnifica caracteristica N80/4B/5B, N120/4B/5B, N240/4B/5B?
02.09.2021 15:54
Response to clarification: Наждачка шириной 10 см, Р 80, Р 120, Р 240
Caldare pu gunoi 20 L - cu ce sistem de inchidere/ deschidere ? cu pedala sau clinc?
02.09.2021 15:37
Response to clarification: Cu clinc
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
23,000.00
MDL
Clarification period:
8/29/2021 10:40:30 PM - 9/3/2021 3:54:05 PM
8/29/2021 10:40:30 PM - 9/3/2021 3:54:05 PM
Bidding period:
9/3/2021 3:54:05 PM - 9/7/2021 4:54:05 PM
9/3/2021 3:54:05 PM - 9/7/2021 4:54:05 PM