- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de creare a identității vizuale a brandurilor sectoriale ale Republicii Moldova
Servicii de creare a identității vizuale a brandurilor sectoriale ale Republicii Moldova
Servicii de creare a identității vizuale a brandurilor sectoriale ale Republicii Moldova
Information about the contracting authority
Name
Agenția de Investiții
Fiscal code / IDNO
1006601001078
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/27/2021 11:42:26 AM
Last edited
9/6/2021 1:37:00 PM
MTender ID
CPV code
79822500-7
-
Servicii de proiectare grafică
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Servicii de creare a identității vizuale a brandurilor sectoriale ale Republicii Moldova
Servicii de creare a identității vizuale a brandurilor sectoriale ale Republicii Moldova
Status
The procedure did not take place
Estimated value
40000 MDL
ID
1b304892-0625-4987-9987-8e59c457d407
Minimal step
160
Period of validity of the contract
From 9/10/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunt de participare brandbook — копия.docx
Anunt de participare
Award documentation
8/27/2021 11:54:31 AM
documentatia_standard_cop_servicii brandbook.docx
Documentatia standard
Award documentation
8/27/2021 11:54:31 AM
anunt de participare brandbook — копия.docx
Anunt de participare
Award documentation
8/27/2021 11:54:31 AM
documentatia_standard_cop_servicii brandbook.docx
Documentatia standard
Award documentation
8/27/2021 11:54:31 AM
anunt de participare serv branbook.pdf
Anunt de participare
Award documentation
8/27/2021 12:22:27 PM
anunt de participare serv branbook.pdf
Anunt de participare
Award documentation
8/27/2021 12:22:27 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
40,000.00
MDL
Clarification period:
8/27/2021 11:54:31 AM - 8/30/2021 12:00:00 AM
8/27/2021 11:54:31 AM - 8/30/2021 12:00:00 AM
Bidding period:
8/30/2021 12:00:00 AM - 9/6/2021 12:00:00 AM
8/30/2021 12:00:00 AM - 9/6/2021 12:00:00 AM