- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Procurarea tehnicii multifunctionale si a echipamentului dezapezirii drumurilor si intretinerea spatiilor verzi in comuna Firladeni,r.Causeni
Procurarea unui tractor pentru salubrizarea satului
Procurarea unui tractor pentru salubrizarea satului
Information about the contracting authority
Name
Primaria comunei Fîrlădeni,raionul Căuseni
Fiscal code / IDNO
1007601006128
Address
4314,
MOLDOVA,
s.Fîrlădeni (r-l Căuşeni),
Căuşeni,
str. Ștefan cel Mare și Sfînt nr. 281
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/26/2021 9:35:15 PM
Last edited
9/13/2021 12:07:06 PM
MTender ID
CPV code
16700000-2
-
Tractoare
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Procurarea tehnicii multifunctionale si a echipamentului dezapezirii drumurilor si intretinerea spatiilor verzi in comuna Firladeni,r.Causeni
Procurarea unui tractor pentru salubrizarea satului
Status
Canceled procedure
Estimated value
1219583.33 MDL
ID
abcba7cb-7e2c-49c5-ad33-28fcee99a556
Procurement procedure documents
Buna ziua, in Specificatiile Tehnice indicate de D-voastra sunt indicate caracteristicile exacte ale unui anumit producator, ceea ce contravine principiului concurentei loiale. Care este marja admisibila de abatere de la caracteristicile cerute de D-voastra in Specificatiile Tehnice?
13.09.2021 12:05
Response to clarification: noi anulam procedura,s-au comis erori în procedură
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
1,219,583.33
MDL
Clarification period:
8/26/2021 9:39:40 PM - 9/15/2021 12:05:54 PM
8/26/2021 9:39:40 PM - 9/15/2021 12:05:54 PM
Bidding period:
9/15/2021 12:05:54 PM - 9/18/2021 12:05:54 PM
9/15/2021 12:05:54 PM - 9/18/2021 12:05:54 PM