- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Piese și accesorii pentru calculatoare
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Cooler de la procesor pentru HP EliteDesk 800
-
Lot name : Baterie Notebook pentru notebook HP ProBook
-
Lot name : Bloc de alimentare pentru HP EliteDesk 800
-
Status
Estimated value
ID
Lot name : Bloc de alimentare pentru HP ProDesk 600
-
Status
Estimated value
ID
Lot name : Placa de bază pentru HP EliteDesk 800 G2
-
Lot name : Placa de bază pentru HP EliteDesk 8300
-
Status
Estimated value
ID
Lot name : Placa de bază pentru HP EliteDesk 600 G1
-
Lot name : Placa de bază pentru ASUS AzureWare AW-CE123H
-
Lot name : Placa de bază Socket 1151, miniATX
-
Lot name : Placa de bază Socket AM3+, miniATX
-
Status
Estimated value
ID
Lot name : Placa de bază Chipset B550, full ATX
-
Lot name : Procesor Intel Core i5-6500
-
Lot name : Procesor AMD 3600x
-
Lot name : Matrice 14,1" LED pentru notebook HP ProBook 645
-
Lot name : Matrice 17,3" LED pentru notebook Dell Inspiron
-
Procurement procedure documents
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT8/26/2021 7:43:52 PM - 9/6/2021 10:00:00 AM
9/6/2021 10:00:00 AM - 9/14/2021 1:00:00 PM