- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)
Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)
Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)
Information about the contracting authority
Name
Pretura sectorului Ciocana
Fiscal code / IDNO
1007601010518
Address
MD2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Mircea cel Batrin 4/3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/26/2021 3:26:56 PM
Last edited
9/15/2021 8:59:57 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)
Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)
Procurement procedure documents
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
02.09.2021 11:05
Response to clarification: Verificati anuntul de participare, pct. 7 si conformati-va cerintelor
Buna ziua, va rugam sa atasati pe platforma de achizitii publice
- Formularul de deviz nr. 1 – lista cu cantitatile de lucrari, DESCIFRAT,
in conformitate cu cerintele Anexei nr. 23 - Nota: Autoritatea contractanta trebuie sa ataseze la caietul de sarcini, Formularul de deviz nr. 1 – Lista cu cantitatile de lucrari, descifrat (publicarea descifrata a consumului de resurse aferent fiecarei norme de deviz).
03.09.2021 08:45
Response to clarification: Buna ziua! Formularul de deviz nr.1-Lista cu cantitățile de lucrări este atașat în documentația standard, anexa nr.23 descifrat conform devizului.
descifrat se are in vedere cu vizualizarea recetei normelor, unde se poate de vizualizat consumurile pentru resurse materiale, utilaje si manopera; stimata AC fiti buni si conformativa cerintelor solicitate de Dmv prin documentatia standart, multumim pentru intelegere.
06.09.2021 09:55
Response to clarification: Buna ziua! Ne-am conformat cerințelor Dvs.
Lot name : Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)
16176967 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
16,176,967.00
MDL
Clarification period:
8/26/2021 3:28:22 PM - 9/17/2021 8:59:57 AM
8/26/2021 3:28:22 PM - 9/17/2021 8:59:57 AM
Bidding period:
9/17/2021 8:59:57 AM - 10/2/2021 8:59:57 AM
9/17/2021 8:59:57 AM - 10/2/2021 8:59:57 AM