- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reconstructia acoperisului scolii primare din s. Lunga
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Reconstructia acoperisului scolii primare
Reconstructia acoperisului scolii primare din s. Lunga
Procurement procedure documents
Caietul de sarcini
Technical specifications
8/26/2021 3:12:11 PM
Documentatia standard (actualizata)
Award documentation
9/1/2021 1:46:17 PM
01.09.2021 08:52
Response to clarification: Buna ziua, am atasat la caietul de sarcini desenele pieselor din punctele 22,23. In caz daca apar mai multe intrebari puteti sa va apropiati la Primarie sa faceti cunostinta cu proiectul dat, in timpul orelor de lucru 08-12, 13-17. O zi buna sa aveti.
01.09.2021 08:43
Response to clarification: DUAE a fost publicat cu modificarile efectuate prin Ordinul Ministerului Finantelor nr. 146 din 24.11.2020
01.09.2021 11:36
Response to clarification: CK26B F- Montarea opritorilor de zapada(Material identic ca la tigla metalica) 7422010060100 Timplar h-om 0.3200 931006001992 Muncitor deservire CM h-om 0.0800 27431235490216 Opritori de zapada m 1.0000 2874115829126 Suruburi cu cap inecat crestat 6*30 mm buc 4.0000 2952160007200 Utilaj de ridicat pentru lucrari de finisaj h-ut 0.0100 CJ29E F Captusarea stresinei cu tabla cutanta, inclusiv sistema de prindere si fixare 7422010060100 Timplar h-om 2.4000 931006001992 Muncitor deservire CM h-om 0.2000 2732103646150 Tabla cutanta m2 1.0500 2811236312000 Sistema prindere m2 1.0500 2952160007200 Utilaj de ridicat pentru lucrari de finisaj h-ut 0.0150
06.09.2021 08:45
Response to clarification: Am publicat F 5 la caietul de sarcini
Bid evaluation
Estimated value without VAT8/26/2021 3:12:11 PM - 9/8/2021 8:44:35 AM
9/8/2021 8:44:35 AM - 9/15/2021 3:14:35 PM