- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reconstrucţia acoperişului clădirii administrative din s. Feteşti, rl Edineţ
Reconstrucţia acoperişului clădirii administrative din s. Feteşti, rl Edineţ
Reconstrucţia acoperişului clădirii administrative din s. Feteşti, rl Edineţ
Information about the contracting authority
Name
Primaria satului Fetești
Fiscal code / IDNO
1007601008096
Address
MD4627,
MOLDOVA,
s.Feteşti,
Edineț,
satul Fetești
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/26/2021 1:29:21 PM
Last edited
8/26/2021 3:50:40 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Reconstrucţia acoperişului clădirii administrative din s. Feteşti, rl Edineţ
Reconstrucţia acoperişului clădirii administrative din s. Feteşti, rl Edineţ
Procurement procedure documents
caiet de sarcini pentru cererea ofertei de preţ - primăria feteşti.semnat.pdf
-
Technical specifications
8/26/2021 3:50:40 PM
No questions posted
Lot name : Reconstrucţia acoperişului clădirii administrative din s. Feteşti, rl Edineţ
986266.55 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
986,266.55
MDL
Clarification period:
8/26/2021 3:50:40 PM - 9/1/2021 5:00:00 PM
8/26/2021 3:50:40 PM - 9/1/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
9/1/2021 5:00:00 PM - 9/6/2021 9:00:00 AM
9/1/2021 5:00:00 PM - 9/6/2021 9:00:00 AM