- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Prevenirea şi Combaterea Spălării Banilor
Fiscal code / IDNO
1018601000043
Address
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare 198
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/26/2021 1:17:32 PM
Last edited
8/26/2021 1:51:17 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Procurement procedure documents
! anunt de intentie acoperisul.signed.pdf
Anuntul de intentie
Award documentation
8/26/2021 1:25:34 PM
! anunt de participare conform documentatie standart ap 2021.signed.pdf
Anuntul de participare
Award documentation
8/26/2021 1:25:34 PM
spcsb acoperis-f7,3,5-2 caiet de sarcina.signed.pdf
Caiet de sarcina
Technical specifications
8/26/2021 1:25:34 PM
! anunt de participare conform documentatie standart ap 2021.signed.pdf
Anuntul de participare
Award documentation
8/26/2021 1:48:04 PM
No questions posted
Lot name : Lucrari de renovare capitala a acoperisului
910000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
910,000.00
MDL
Clarification period:
8/26/2021 1:25:34 PM - 9/6/2021 8:30:00 AM
8/26/2021 1:25:34 PM - 9/6/2021 8:30:00 AM
Bidding period:
9/6/2021 8:30:00 AM - 9/16/2021 12:00:00 AM
9/6/2021 8:30:00 AM - 9/16/2021 12:00:00 AM