- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reactivi, consumabile (repetat) și reactivi compatibili cu dispozitivul ,,Hipro”
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : LOT 1//Reactivi compatibili cu dispozitivul de sistem ănchis ,,HIPRO”
LOT 1//Reactivi compatibili cu dispozitivul de sistem ănchis ,,HIPRO”
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 9:00:00 AM
Lot name : LOT 2//Set pentru izolare a ADN genomic uman din pete de sânge uscate pe hârtie de filtru, 250 reacții//Set MLPA pentru detectarea SMA, Salsa P021 sau echivalentul, 100 reactii/set
LOT 2//Set pentru izolare a ADN genomic uman din pete de sânge uscate pe hârtie de filtru, 250 reacții//Set MLPA pentru detectarea SMA, Salsa P021 sau echivalentul, 100 reactii/set
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 9:18:30 AM
Lot name : Lot 3//Set de geluri pregatite pentru IEF cu pH 4-6, 300 µm; dimensiunile 125 х 125 mm, 5buc per set, set
Lot 3//Set de geluri pregatite pentru IEF cu pH 4-6, 300 µm; dimensiunile 125 х 125 mm, 5buc per set, set
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 9:37:00 AM
Lot name : Lot 4//Set de geluri pregatite pentru IEF Blank (cu pH indus), 300 µm; dimensiunile 125 х 125 mm, 5buc per set, set
Lot 4//Set de geluri pregatite pentru IEF Blank (cu pH indus), 300 µm; dimensiunile 125 х 125 mm, 5buc per set, set
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 9:55:30 AM
Lot name : Lot 5//Solutie Bufer Anod pentru IEF, din acid glutamic si aspartic, 50ml, buc
Lot 5//Solutie Bufer Anod pentru IEF, din acid glutamic si aspartic, 50ml, buc
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 10:14:00 AM
Lot name : Lot 6//Solutie Bufer Catod pentru IEF, din Arginina, Lizina si etilendiamina, 50ml, buc
Lot 6//Solutie Bufer Catod pentru IEF, din Arginina, Lizina si etilendiamina, 50ml, buc
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 10:32:30 AM
Lot name : Lot 7//Stripuri pentru electrozi necesari pentru IEF, 240 x 6 x 1 mm,
Lot 7//Stripuri pentru electrozi necesari pentru IEF, 240 x 6 x 1 mm,
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 10:51:00 AM
Lot name : Lot 8//Colorant pentru geluri, coomassie blue, g
Lot 8//Colorant pentru geluri, coomassie blue, g
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 11:09:30 AM
Lot name : Lot 9//Seringi tip plunger cu PTFE, volumul 10 μL, dimensiunea acului 26s ga (bevel tip-vîrf conic), lungimea acului - L 51 mm (2 in.), buc
Lot 9//Seringi tip plunger cu PTFE, volumul 10 μL, dimensiunea acului 26s ga (bevel tip-vîrf conic), lungimea acului - L 51 mm (2 in.), buc
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 11:28:00 AM
Lot name : Lot 10//Seringi tip plunger cu PTFE, volumul 50 μL, dimensiunea acului 22s ga (bevel tip - vîrf conic), lungimea acului - L 51 mm (2 in.), buc
Lot 10//Seringi tip plunger cu PTFE, volumul 50 μL, dimensiunea acului 22s ga (bevel tip - vîrf conic), lungimea acului - L 51 mm (2 in.), buc
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 11:46:30 AM
Lot name : Lot 11//Insert pentru viale de 1,5-2 ml, cu deschidere standard 4.6 mm I.D., din sticlă transparentă cu fund plat, volumul insertului - 0,3 ml; diametru*înălțime = 5 mm*30,75 mm, buc
Lot 11//Insert pentru viale de 1,5-2 ml, cu deschidere standard 4.6 mm I.D., din sticlă transparentă cu fund plat, volumul insertului - 0,3 ml; diametru*înălțime = 5 mm*30,75 mm, buc
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 12:05:00 PM
Lot name : Lot 12//Etanol pentru analiza cromatografică HPLC sau cu grad analitic, ≥99.5%, gravitate specifică - 0.79, L
Lot 12//Etanol pentru analiza cromatografică HPLC sau cu grad analitic, ≥99.5%, gravitate specifică - 0.79, L
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 12:23:30 PM
Lot name : Lot 13//9-Chloromethyl- anthracene
Lot 13//9-Chloromethyl- anthracene
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 12:42:00 PM
Lot name : Lot 14//Hârtie pentru termoimprimantă Mitsubishi P93D, buc
Lot 14//Hârtie pentru termoimprimantă Mitsubishi P93D, buc
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 1:00:30 PM
Lot name : Lot 15//Cutii din plastic sau carton pentru depozitarea eprubetelor de 5-10ml, cu 100 si mai multe locuri, buc
Lot 15//Cutii din plastic sau carton pentru depozitarea eprubetelor de 5-10ml, cu 100 si mai multe locuri, buc
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 1:19:00 PM
Lot name : Lot 16//Stative pentru depozitarea eprubetor de 1,5ml la temp. -20-80 0C, cu 100 si mai multe locuri, buc
Lot 16//Stative pentru depozitarea eprubetor de 1,5ml la temp. -20-80 0C, cu 100 si mai multe locuri, buc
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 1:37:30 PM
Lot name : Lot 17//Banda lipicioasa pentru imprimanta de stichere TSC TA2000, dimensiunile hârtiei lipicioase 3x2 cm, 5m per set, set
Lot 17//Banda lipicioasa pentru imprimanta de stichere TSC TA2000, dimensiunile hârtiei lipicioase 3x2 cm, 5m per set, set
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 1:56:00 PM
Lot name : Lot 18//Teste pentru analizatorul de amoniu compatibil cu echipamentul Arkray PochetChem BA PA-4140, buc.
Lot 18//Teste pentru analizatorul de amoniu compatibil cu echipamentul Arkray PochetChem BA PA-4140, buc.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 2:14:30 PM
Lot name : LOT 19//Set pentru izolare a ADN genomic uman din pete de sânge uscate pe hârtie de filtru, 50 reacții
LOT 19//Set pentru izolare a ADN genomic uman din pete de sânge uscate pe hârtie de filtru, 50 reacții
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 2:33:00 PM
Lot name : LOT 20//Kit de cuantificare a ADN-ului dublu catenar, cu diapazon largit a cantităţii, compatibil cu Qubit (flourometru), 100Reactii, set
LOT 20//Kit de cuantificare a ADN-ului dublu catenar, cu diapazon largit a cantităţii, compatibil cu Qubit (flourometru), 100Reactii, set
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 2:51:30 PM
Lot name : Lot 21/Cateter pentru manometrie anorectala 5R-9-100CB
Lot 21/Cateter pentru manometrie anorectala 5R-9-100CB
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 3:10:00 PM
Lot name : Lot 22//Sensor anal de presiune pentru biofeedbackterapie 1AR-12NSC
Lot 22//Sensor anal de presiune pentru biofeedbackterapie 1AR-12NSC
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 3:28:30 PM
Lot name : Lot 23/St. Mark's Pudendal Stimulating and Recording Electrode
Lot 23/St. Mark's Pudendal Stimulating and Recording Electrode
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/20/2021 12:00:00 AM Till 12/30/2021 1:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/8/2021 10:00:00 AM
Procurement procedure documents
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT8/26/2021 12:35:21 PM - 9/3/2021 11:00:00 AM
9/3/2021 11:00:00 AM - 9/7/2021 11:00:00 AM