- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Echipamentului de calcul şi periferice – în repetare
Echipamentului de calcul şi periferice – în repetare
Echipamentului de calcul şi periferice – în repetare
Information about the contracting authority
Name
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Fiscal code / IDNO
1006601001229
Address
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/25/2021 1:16:09 PM
Last edited
8/26/2021 11:23:25 AM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Printer Multifuncţional
Printer Multifuncţional
Procurement procedure documents
anunt de participare echipament de calcul.signed.pdf
Anunt de participare
Award documentation
8/25/2021 1:24:10 PM
anunt de participare echipament de calcul (1).signed.pdf
Anunt de participare
Award documentation
8/26/2021 11:23:25 AM
Scanare pe ambele părţi(duplex) automat.
si
Tip scanner – flatbed
ASTA IMPOSIBIL !!!!
ori una ori alta
26.08.2021 09:06
Response to clarification: Bună ziua! Autoritatea contractantă a luat act de aceste aspecte şi va opera modificările de rigoare în anunţ.
Lot name : Printer Multifuncţional
10000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
10,000.00
MDL
Clarification period:
8/25/2021 1:24:10 PM - 9/1/2021 10:00:00 AM
8/25/2021 1:24:10 PM - 9/1/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/1/2021 10:00:00 AM - 9/3/2021 10:00:00 AM
9/1/2021 10:00:00 AM - 9/3/2021 10:00:00 AM