- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de reparatie a trotuarelor de pe str. Stefan cel Mare, sat Ratus, com Drasliceni
Lucrari de reparatie a trotuarelor de pe str. Stefan cel Mare, sat Ratus, com Drasliceni(,intrare in s. Ratus-semafor, partea stinga a carosabilului),
Lucrari de reparatie a trotuarelor de pe str. Stefan cel Mare, sat Ratus, com Drasliceni(,intrare in s. Ratus-semafor, partea stinga a carosabilului),
Information about the contracting authority
Name
Primaria Drasliceni
Fiscal code / IDNO
1007601010242
Address
MD-4821,
MOLDOVA,
s.Drăsliceni,
Criuleni,
s.Drasliceni
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/25/2021 11:58:45 AM
Last edited
8/25/2021 2:50:55 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de reparatie a trotuarelor de pe str. Stefan cel Mare, sat Ratus, com Drasliceni,r. Criuleni
Lucrari de reparatie a trotuarelor de pe str. Stefan cel Mare, sat Ratus, com Drasliceni(,intrare in s. Ratus-semafor, partea stinga a carosabilului),
Status
Active
Estimated value
435386 MDL
ID
23d4336c-f133-408d-8b9b-bd6eb0942076
Minimal step
43538.6
Period of validity of the contract
From 9/27/2021 2:39:57 PM Till 12/30/2021 3:39:57 PM
Link to tender
Tender start
From 9/16/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
caiet sarc trotuar.signed.pdf
caiet de sarcini clarificari
Technical specifications
8/25/2021 2:50:55 PM
documentatia standard trotuar.signed.pdf
documentatie standart
Qualification criteria
8/25/2021 2:50:55 PM
No questions posted
Lot name : Lucrari de reparatie a trotuarelor de pe str. Stefan cel Mare, sat Ratus, com Drasliceni,r. Criuleni
435386 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
435,386.00
MDL
Clarification period:
8/25/2021 2:50:55 PM - 8/30/2021 3:00:00 PM
8/25/2021 2:50:55 PM - 8/30/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
8/30/2021 3:00:00 PM - 9/15/2021 3:00:00 PM
8/30/2021 3:00:00 PM - 9/15/2021 3:00:00 PM