- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reconstrucție a școlii s.Pașcani r-nul Criuleni
Lucrări de reconstrucție a școlii s.Pașcani r-nul Criuleni
Lucrări de reconstrucție a școlii s.Pașcani r-nul Criuleni
Information about the contracting authority
Name
Primaria com Pascani
Fiscal code / IDNO
1007601009945
Address
MD4834,
MOLDOVA,
s.Paşcani (r-l Criuleni),
Criuleni,
str.Sfîntul Dumitru
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/25/2021 11:16:01 AM
Last edited
9/1/2021 9:30:58 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reconstrucție a școlii din s.Pașcani r-nul Criuleni
Lucrări de reconstrucție a școlii din s.Pașcani r-nul Criuleni
Procurement procedure documents
documentatia_standard_lucrari.semnat.pdf
documentatia_standard_
Award documentation
8/25/2021 12:03:33 PM
anunt lucrări.semnat.pdf
Lucrări de reconstrucție a școlii din s.Pașcani r-nul Criuleni
Award documentation
8/25/2021 12:03:33 PM
documentatia_standard_lucrari m.semnat.pdf
documentatia_standard_
Award documentation
9/1/2021 9:30:58 AM
Buna ziua. În tăblița documentelor necesare de prezentat la licitație este indicată cerința aplicării semnăturii electronice pe fiecare pagină a documentelor prezentate. Comunicăm ca în urma consultărilor cu specialiștii în achiziții aceasta nu este necesar , și semnătura se aplică doar pe prima pagină a fiecărui document prezentat. Rugăm confirmarea cerinței date. Mulțumim.
26.08.2021 11:07
Response to clarification: Bună ziua confirmăm!
Poz. 46, 47 - publicati va rog formularul 5 sau scriti ce resurse se includ in aceste 2 pozitii
02.09.2021 10:10
Response to clarification: Toata resuresle confrom porgramului wincmeta Multumim anticipat!
In pozitia 46 si 47 sunt urmatoarele resurse: Tinichigiu, Muncitor deservire CM, Placi din tabla amprentata tip tigla, Tabla plana protejata anticoroziv, Accesorii metalice pentru fixare, Coame metalice pentru placi tip tigla, Pazie din tabla protejata anticoroziv, Profil pentru etansare din spuma polimerica, Utilaj de ridicat pentru lucrari de finisaj. Reiesind din aceasta, pozitia 46 include si tabla vopsita din metal. Daca este necesar adaugator in pozitia 47 de tabla vopsita din metal atunci Placi din tabla amprentata tip tigla, Coame metalice pentru placi tip tigla se exclud ca materiale sau ramin? Cantitatea necesara de tigla metalica este 820 m2 sau 853 m2?
02.09.2021 22:51
Response to clarification: Se vor include toate resursele prevazute de winsmeta fara careva omisiuni
Lot name : Lucrări de reconstrucție a școlii din s.Pașcani r-nul Criuleni
2975139.4 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
2,975,139.40
MDL
Clarification period:
8/25/2021 12:03:33 PM - 9/4/2021 12:00:00 AM
8/25/2021 12:03:33 PM - 9/4/2021 12:00:00 AM
Bidding period:
9/4/2021 12:00:00 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM
9/4/2021 12:00:00 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM