- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reparatia acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Prevenirea şi Combaterea Spălării Banilor
Fiscal code / IDNO
1018601000043
Address
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare 198
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/25/2021 11:00:19 AM
Last edited
8/25/2021 2:43:22 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de renovare capitala a acoperisului.
Lucrari de renovare capitala a acoperisului.
Status
Canceled procedure
Estimated value
910 MDL
ID
2a803d2c-5f61-4e81-8fce-76927b28a566
Procurement procedure documents
spcsb acoperis-f7,3,5-2 caiet de sarcina.signed.pdf
Lista si volumul lucrarilor.
Technical specifications
8/25/2021 11:23:49 AM
Atasati va rog lista documentelor ce trebuie prezentate
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
910.00
MDL
Clarification period:
8/25/2021 11:23:49 AM - 9/4/2021 12:00:00 AM
8/25/2021 11:23:49 AM - 9/4/2021 12:00:00 AM
Bidding period:
9/4/2021 12:00:00 AM - 9/15/2021 8:30:00 AM
9/4/2021 12:00:00 AM - 9/15/2021 8:30:00 AM