- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea serviciilor de traducere scrisă” în cadrul proiectului „CEnTOUR”
Servicii de traducere din limba engleză în limba română
Servicii de traducere din limba engleză în limba română
Information about the contracting authority
Name
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Fiscal code / IDNO
1007600042792
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/24/2021 5:53:39 PM
Last edited
8/24/2021 6:03:02 PM
MTender ID
CPV code
79530000-8
-
Servicii de traducere
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lotul 1 Servicii de traducere din limba engleză în limba română
Servicii de traducere din limba engleză în limba română
Procurement procedure documents
anunt_de_participare.signed.semnat (1).signed.pdf
Anunț/invitație de participare
Award documentation
8/24/2021 6:03:02 PM
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația privind beneficiarii finali
Award documentation
8/24/2021 6:03:02 PM
f3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic (4).docx
Formularul F 3.5
Award documentation
8/24/2021 6:03:02 PM
f3.6_declataria privind conduita etica.docx
Formularul F 3.6
Award documentation
8/24/2021 6:03:02 PM
f3.10_declarație_privind_lista_principalelor_servicii_similare_prestate.docx
Formularul F 3.10
Award documentation
8/24/2021 6:03:02 PM
No questions posted
Lot name : Lotul 1 Servicii de traducere din limba engleză în limba română
50000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
50,000.00
MDL
Clarification period:
8/24/2021 6:03:02 PM - 8/31/2021 9:00:00 AM
8/24/2021 6:03:02 PM - 8/31/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
8/31/2021 9:00:00 AM - 9/3/2021 12:00:00 PM
8/31/2021 9:00:00 AM - 9/3/2021 12:00:00 PM