- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi (procedura repetata)
Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
Information about the contracting authority
Name
IP Gimnaziu Falestii Noi
Fiscal code / IDNO
1012620011686
Address
MD5923,
MOLDOVA,
s.Făleştii Noi,
Făleşti,
s.Falestii Noi
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/24/2021 4:56:09 PM
Last edited
8/30/2021 10:27:53 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
Procurement procedure documents
documentatia standard _lucrari .docx
documentatia standard _lucrari
Award documentation
8/24/2021 5:03:11 PM
gimnaziul falestii noi -wc in.cor.-21 forma 11.rtf
Caietul de sarcini
Award documentation
8/24/2021 5:03:11 PM
documentatia standard _lucrari .docx
documentatia standard _lucrari
Award documentation
8/26/2021 11:00:45 AM
documentatia standard _lucrari n .docx
documentatia standard _lucrari
Award documentation
8/26/2021 1:25:49 PM
Buna ziua .Sa anulat prima procedura care este motivul???
30.08.2021 12:27
Response to clarification: Buna ziua. Nu a fost depusa nici o oferta.
Lot name : Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
715000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
715,000.00
MDL
Clarification period:
8/24/2021 5:03:11 PM - 8/31/2021 5:00:00 PM
8/24/2021 5:03:11 PM - 8/31/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
8/31/2021 5:00:00 PM - 9/8/2021 12:00:00 PM
8/31/2021 5:00:00 PM - 9/8/2021 12:00:00 PM