- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Serviciilor de transportare a elevilor pentru perioada septembrie –decembrie 2021
Serviciilor de transportare a elevilor pentru perioada septembrie –decembrie 2021
Serviciilor de transportare a elevilor pentru perioada septembrie –decembrie 2021
Information about the contracting authority
Name
Liceul Teoretic Alexandru cel Bun
Fiscal code / IDNO
1014620008323
Address
MD-5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
str. 1 Mai
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/24/2021 4:41:27 PM
Last edited
9/7/2021 2:37:44 PM
MTender ID
CPV code
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Serviciilor de transportare a elevilor pentru perioada septembrie –decembrie 2021
Serviciilor de transportare a elevilor pentru perioada septembrie –decembrie 2021
Status
Canceled procedure
Estimated value
188160 MDL
ID
000f0edb-2f34-4eff-b864-95e4eb82b944
Minimal step
1
Period of validity of the contract
From 9/3/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/2/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
documentatia_standard_cop.docx
-documentatia standard cop servicii
Award documentation
8/24/2021 4:47:26 PM
graficul transport 2021.signed.signed.pdf
-graficul transport
Award documentation
8/24/2021 4:47:26 PM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
188,160.00
MDL
Clarification period:
8/24/2021 4:47:26 PM - 8/29/2021 8:00:00 AM
8/24/2021 4:47:26 PM - 8/29/2021 8:00:00 AM
Bidding period:
8/29/2021 8:00:00 AM - 9/1/2021 8:00:00 AM
8/29/2021 8:00:00 AM - 9/1/2021 8:00:00 AM