- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Mobilier pentru laboratoare fizica,chimie,biologie
Mobilier pentru laboratoare fizica,chimie,biologie
Mobilier pentru laboratoare fizica,chimie,biologie
Information about the contracting authority
Name
IP Liceul Teoretic Alecu Russo Cojusna
Fiscal code / IDNO
1012620010209
Address
MD3715,
MOLDOVA,
s.Cojuşna,
Străşeni,
str. Mihai Viteazul 38
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/24/2021 4:29:35 PM
Last edited
8/24/2021 4:31:12 PM
MTender ID
CPV code
38100000-6
-
Instrumente de navigaţie şi de meteorologie
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Mobilier pentru laboratoare fizica,chimie,biologie
Mobilier pentru laboratoare fizica,chimie,biologie
Procurement procedure documents
caiet de sarcini mobilier pentru laboratoarele fizică ,chimie,biologie.signed.pdf
-
Award documentation
8/24/2021 4:31:12 PM
documentatia_standard_licitatie deschisă mobilier labor 24,08,2021.signed.pdf
-
Award documentation
8/24/2021 4:31:12 PM
duae, mobilier pentru laboratoarele fizică ,chimie,biologie.doc
-
Award documentation
8/24/2021 4:31:12 PM
No questions posted
Lot name : Mobilier pentru laboratoare fizica,chimie,biologie
385750 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
385,750.00
MDL
Clarification period:
8/24/2021 4:31:12 PM - 9/3/2021 8:00:00 AM
8/24/2021 4:31:12 PM - 9/3/2021 8:00:00 AM
Bidding period:
9/3/2021 8:00:00 AM - 9/6/2021 8:30:00 AM
9/3/2021 8:00:00 AM - 9/6/2021 8:30:00 AM