- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
panoului de comandă tactil Pro One user interface
Panou de comandă tactil Pro One user interface compatibil cu aparatului Ortopantomograf ProOne SN: 753911 produs in 2010 - 08 de PLANMECA, Finlanda; include carcasa din plastic fixata în 4 suruburi si pelicula de protectie, panou grafic color .
Panou de comandă tactil Pro One user interface compatibil cu aparatului Ortopantomograf ProOne SN: 753911 produs in 2010 - 08 de PLANMECA, Finlanda; include carcasa din plastic fixata în 4 suruburi si pelicula de protectie, panou grafic color .
Information about the contracting authority
Name
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Fiscal code / IDNO
1007600000794
Address
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/23/2021 4:53:55 PM
Last edited
8/23/2021 4:59:05 PM
MTender ID
CPV code
31600000-2
-
Echipament electric
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Panou de comandă tactil Pro One user interface
Panou de comandă tactil Pro One user interface compatibil cu aparatului Ortopantomograf ProOne SN: 753911 produs in 2010 - 08 de PLANMECA, Finlanda; include carcasa din plastic fixata în 4 suruburi si pelicula de protectie, panou grafic color .
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Panou de comandă tactil Pro One user interface
27000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
27,000.00
MDL
Clarification period:
8/23/2021 4:59:05 PM - 8/24/2021 5:00:00 PM
8/23/2021 4:59:05 PM - 8/24/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
8/24/2021 5:00:00 PM - 9/1/2021 10:00:00 AM
8/24/2021 5:00:00 PM - 9/1/2021 10:00:00 AM