- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achizitionarea unelte, mobila și accesorii pentru perdele
unelte pentru gradinarit,mobila pentru bucatarie,accesorii pentru perdele
unelte pentru gradinarit,mobila pentru bucatarie,accesorii pentru perdele
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament temporar pentru copii cu dizabilități mun.Orhei
Fiscal code / IDNO
1008606006164
Address
MD-3504,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.V.Cupcea 4
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/23/2021 4:34:08 PM
Last edited
9/2/2021 8:30:00 AM
MTender ID
CPV code
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : UNELTE
UNELTE PENTRU GRADINARIT
Status
The procedure did not take place
Estimated value
2500 MDL
ID
619f0b28-7a45-4679-93b5-ba5514ea31af
Minimal step
25
Period of validity of the contract
From 9/4/2021 8:00:00 AM Till 12/30/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/3/2021 3:00:00 PM
Lot name : MOBILA
MOBILA PENTRU BUCATARIE
Status
The procedure did not take place
Estimated value
7000 MDL
ID
2cfbecd0-8ef5-4eef-b251-ee52bdc5e54e
Minimal step
70
Period of validity of the contract
From 9/4/2021 8:00:00 AM Till 12/30/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/3/2021 3:18:30 PM
Lot name : ACCESORII PENTRU PERDELE
TESATURA,PANGLICA,CIRLIGE
Status
The procedure did not take place
Estimated value
6000 MDL
ID
d45e3640-43be-479a-aaa8-acba3727cceb
Minimal step
60
Period of validity of the contract
From 9/4/2021 8:00:00 AM Till 12/30/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/3/2021 3:37:00 PM
Procurement procedure documents
anunt_de_participare (4).signed.pdf
-prezentarea achizitiei,documente de calificare,specificatia tehnica si pret
Award documentation
8/23/2021 4:56:21 PM
documentatia_standard_cop (8).signed.pdf
-formulare,prezentarea autoritatii contractante,
Award documentation
8/23/2021 4:56:21 PM
Buna ziua. In ce forma este acceptata garantia pentru oferta?
Eliberata de banca? sau este acceptabila si prin transer in contul autoritatii contractante?
25.08.2021 08:58
Response to clarification: BUNA ZIUA,va rugam sa analizati Documentatia Standart, specific: ATIT GARANTIA PENTRU OFERTA CIT SI GARANTIA DE BUNA EXECUTIE VOR FI ELIBERATE DE O BANCA COMERCIALA, CONFORM FORMULARELOR DIN SECTIUNILE RESPECTIVE. Multumim,o zi buna sa aveti
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
15,500.00
MDL
Clarification period:
8/23/2021 4:56:21 PM - 8/28/2021 8:30:00 AM
8/23/2021 4:56:21 PM - 8/28/2021 8:30:00 AM
Bidding period:
8/28/2021 8:30:00 AM - 9/2/2021 8:30:00 AM
8/28/2021 8:30:00 AM - 9/2/2021 8:30:00 AM