- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de reparație a fațadei clădirii (lit.A) din str. Tighina,34, mun. Chisinau
Servicii de reparație a fațadei clădirii (lit.A) din str. Tighina,34, mun. Chisinau - conform caietului de sarcini
Servicii de reparație a fațadei clădirii (lit.A) din str. Tighina,34, mun. Chisinau - conform caietului de sarcini
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Fiscal code / IDNO
1006601000473
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/23/2021 3:31:29 PM
Last edited
9/6/2021 1:00:00 PM
MTender ID
CPV code
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de reparație a fațadei clădirii (lit.A) din str. Tighina,34, mun. Chisinau
Servicii de reparație a fațadei clădirii (lit.A) din str. Tighina,34, mun. Chisinau - conform caietului de sarcini
Status
The procedure did not take place
Estimated value
195833.33 MDL
ID
26c50ee2-f925-4c33-9e56-deedd01fef71
Procurement procedure documents
anunț de participare.pdf
- invitație de participare, criterii de evaluare
Award documentation
8/23/2021 3:37:50 PM
declaratie_ obligatorie pentru ofertant ro.doc
- confirmarea identității beneficiarilor efectivi și neîncadrarea acestora în situația condamnării pentru participarea la activităţi ale unei organizaţii sau grupări criminale, pentru corupţie, fraudă şi/sau spălare de bani.
Award documentation
8/23/2021 3:37:50 PM
anexe pentru ofertanți.docx
- formulare obligatorii pentru ofertanți
Award documentation
8/23/2021 3:37:50 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
195,833.33
MDL
Clarification period:
8/23/2021 3:37:50 PM - 8/26/2021 9:00:00 AM
8/23/2021 3:37:50 PM - 8/26/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
8/26/2021 9:00:00 AM - 9/6/2021 1:00:00 PM
8/26/2021 9:00:00 AM - 9/6/2021 1:00:00 PM