- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Procurarea materialelor de constructie-inbracaminte din beton cu ciment Marca 300 cu livrare la locul destinatiei Primaria comunei Miclesti s.Stetcani r-nul Criuleni
Procurarea materialelor de constructie-inbracaminte din beton cu ciment Marca 300 cu livrare la locul destinatiei Primaria comunei Miclesti s.Stetcani r-nul Criuleni
Procurarea materialelor de constructie-inbracaminte din beton cu ciment Marca 300 cu livrare la locul destinatiei Primaria comunei Miclesti s.Stetcani r-nul Criuleni
Information about the contracting authority
Name
Primaria comunei Miclesti
Fiscal code / IDNO
1007601009495
Address
4831,
MOLDOVA,
s.Micleşti,
Criuleni,
s.Miclesti,r.Criuleni
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/23/2021 12:23:51 PM
Last edited
8/25/2021 9:30:21 AM
MTender ID
CPV code
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Inbracaminte din beton cu ciment
Marca C25/20
Status
Active
Estimated value
330415.65 MDL
ID
acaa7a81-cea6-4912-9e0a-c3ce373fa1fc
Minimal step
3304.16
Period of validity of the contract
From 9/9/2021 12:31:47 PM Till 12/31/2021 1:31:47 PM
Link to tender
Tender start
From 9/3/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
documentatia_standard_cop (4).semnat.pdf
documentatia_standard
Award documentation
8/23/2021 12:35:19 PM
documentatia_standard_cop (4).semnat.pdf
documentatia_standard
Award documentation
8/23/2021 12:35:19 PM
documentatia_standard_cop (4).semnat.pdf
documentatia_standard
Award documentation
8/24/2021 5:02:23 PM
documentatia_standard_cop (4).semnat.pdf
documentatia_standard
Award documentation
8/24/2021 5:05:05 PM
Marca betonului M300, conform standartelor SM EN 206+A1:2017 intrate din vigoare din data de 01 ianuarie 2021, nu exista (nu este certificata). Concretizati marca betonului.
24.08.2021 16:47
Response to clarification: Buna. Modificam Marca300 cu C25/20
Lot name : Inbracaminte din beton cu ciment
330415.65 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
330,415.65
MDL
Clarification period:
8/23/2021 12:35:19 PM - 8/28/2021 11:00:00 AM
8/23/2021 12:35:19 PM - 8/28/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
8/28/2021 11:00:00 AM - 9/2/2021 10:00:00 AM
8/28/2021 11:00:00 AM - 9/2/2021 10:00:00 AM