- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reabilitarea strazii Traian și accesului local din s. Talmaza, r. Ștefan Vodă
Reabilitarea strazii Traian și accesului local din s. Talmaza, r. Ștefan Vodă
Reabilitarea strazii Traian și accesului local din s. Talmaza, r. Ștefan Vodă
Information about the contracting authority
Name
Primaria Talmaza
Fiscal code / IDNO
1007601006265
Address
MD 4238,
MOLDOVA,
s.Talmaza,
Ştefan Vodă,
str. 27 August
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/23/2021 10:18:59 AM
Last edited
8/23/2021 12:34:22 PM
MTender ID
CPV code
45233120-6
-
Lucrări de construcţii de drumuri
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Reabilitarea str. Traian și accesului local din s. Talmnaza, r. Ștefan Vodă
Reabilitarea str. Traian și accesului local din s. Talmnaza, r. Ștefan Vodă
Status
Canceled procedure
Estimated value
2497800 MDL
ID
5e389dba-70c8-4869-8ee1-6d5c2108619a
Procurement procedure documents
anuntul de participare .semnat.pdf
-Anuntul de participare
Award documentation
8/23/2021 11:22:50 AM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
2,497,800.00
MDL
Clarification period:
8/23/2021 11:22:50 AM - 9/3/2021 5:00:00 PM
8/23/2021 11:22:50 AM - 9/3/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
9/3/2021 5:00:00 PM - 9/24/2021 5:00:00 PM
9/3/2021 5:00:00 PM - 9/24/2021 5:00:00 PM