- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Utilaj de marcare de tip lazer
Utilaj de marcare de tip lazer
Utilaj de marcare de tip lazer
Information about the contracting authority
Name
Camera de Stat pentru Supravegherea Marcarii
Fiscal code / IDNO
1004600008917
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tanase 7
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/21/2021 11:19:11 AM
Last edited
9/10/2021 1:00:00 PM
MTender ID
CPV code
42600000-2
-
Maşini-unelte
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Utilaj de marcare de tip lazer
Utilaj de marcare de tip lazer
Status
The procedure did not take place
Estimated value
800000 MDL
ID
b3957f92-f6b9-4558-81fa-f67a167561ce
Procurement procedure documents
anunt de participare semnat.pdf
-Anunț de participare privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Award documentation
8/21/2021 11:50:34 AM
documentatia standard semnat.pdf
-Documentația standard privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Award documentation
8/21/2021 11:50:34 AM
duae semnat.pdf
-DUAE privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Award documentation
8/21/2021 11:50:34 AM
anunt de participare .semnat.pdf
-Anunț de participare privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Award documentation
8/24/2021 3:15:27 PM
documentatia standard .semnat.pdf
-Documentația standard privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Award documentation
8/24/2021 3:15:27 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
800,000.00
MDL
Clarification period:
8/21/2021 11:50:34 AM - 9/2/2021 1:00:00 PM
8/21/2021 11:50:34 AM - 9/2/2021 1:00:00 PM
Bidding period:
9/2/2021 1:00:00 PM - 9/10/2021 1:00:00 PM
9/2/2021 1:00:00 PM - 9/10/2021 1:00:00 PM