- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Prestrea serviciilor de inchiriere a echipamentelor de sunet , ecrane Led si lumini pentru ziua de 31 august
Prestrea serviciilor de inchiriere a echipamentelor de sunet , ecrane Led si lumini pentru ziua de 31 august
Prestrea serviciilor de inchiriere a echipamentelor de sunet , ecrane Led si lumini pentru ziua de 31 august
Information about the contracting authority
Name
Directia Cultura a Primariei mun.Chisinau
Fiscal code / IDNO
1007601010585
Address
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bucuresti 68
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/20/2021 3:47:26 PM
Last edited
8/23/2021 4:00:00 PM
MTender ID
CPV code
51611000-8
-
Servicii de instalare de computere
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Prestrea serviciilor de inchiriere a echipamentelor de sunet , ecrane Led si lumini pentru ziua de 31 august
Prestrea serviciilor de inchiriere a echipamentelor de sunet , ecrane Led si lumini pentru ziua de 31 august
Status
The procedure did not take place
Estimated value
172000 MDL
ID
0d5e3041-4ed5-4f76-a663-edc60e3a68a9
Procurement procedure documents
anunț, invitație de participare, lumni si ecrane led , sunet 31 august.pdf
-
Award documentation
8/20/2021 3:49:48 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
172,000.00
MDL
Clarification period:
8/20/2021 3:49:48 PM - 8/21/2021 4:00:00 PM
8/20/2021 3:49:48 PM - 8/21/2021 4:00:00 PM
Bidding period:
8/21/2021 4:00:00 PM - 8/23/2021 4:00:00 PM
8/21/2021 4:00:00 PM - 8/23/2021 4:00:00 PM