- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse alimentare pentru trimestrul IV 2021
Produse alimentare pentru trimestrul IV 2021
Produse alimentare pentru trimestrul IV 2021
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament temporar pentru persoane cu dezabilitati (adulte) mun. Balti
Fiscal code / IDNO
1007601000850
Address
3121,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
mun. Bălţi str. Veteranilor, 3/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/20/2021 3:13:31 PM
Last edited
8/24/2021 8:57:13 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lot 1. Ouă de găină
Lot 1. Ouă de găină
Lot name : Lot 2. Fructe/legume
Lot 2. Fructe/legume
Lot name : Lot3. Verzi
Lot3. Verzi
Lot name : Lot 4. Masline/porumb dulce
Lot 4. Masline/porumb dulce
Lot name : Lot 5. File hering slab sărat
Lot 5. File hering slab sărat
Lot name : Lot 6. Zefir în ciocolată
Lot 6. Zefir în ciocolată
Lot name : Lot 7. Ragu/Icră
Lot 7. Ragu/Icră
Lot name : Lot 8. Fructe citrice
Lot 8. Fructe citrice
Procurement procedure documents
documente-de-licitatie-modificat.signed.pdf
Documentația standard
Award documentation
8/24/2021 8:57:13 AM
No questions posted
Lot name : Lot 7. Ragu/Icră
50000 MDL
Lot name : Lot 6. Zefir în ciocolată
35000 MDL
Lot name : Lot3. Verzi
25000 MDL
Lot name : Lot 5. File hering slab sărat
35000 MDL
Lot name : Lot 4. Masline/porumb dulce
30000 MDL
Lot name : Lot 8. Fructe citrice
100000 MDL
Lot name : Lot 1. Ouă de găină
40000 MDL
Lot name : Lot 2. Fructe/legume
285000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
600,000.00
MDL
Clarification period:
8/20/2021 3:30:49 PM - 9/2/2021 10:00:00 AM
8/20/2021 3:30:49 PM - 9/2/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/2/2021 10:00:00 AM - 9/10/2021 10:00:00 AM
9/2/2021 10:00:00 AM - 9/10/2021 10:00:00 AM