- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM
AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM(constructiia trotuarelor in satul Viisoara)
AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM(constructiia trotuarelor in satul Viisoara)
Information about the contracting authority
Name
Primaria Viisoara
Fiscal code / IDNO
1007601002669
Address
MD-4933,
MOLDOVA,
s.Viişoara (r-l Glodeni),
Glodeni,
s.Viisoara
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/20/2021 2:43:12 PM
Last edited
8/23/2021 3:40:34 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM
AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM
Procurement procedure documents
Indicați parametri tehnice a pavajului
23.08.2021 15:49
Response to clarification: Drum pietonal cu lungimea de 1340m, latimea 1m,cu borduri si pavaj de beton,tevi pentru scurgerea apelor.
Indicați:
Grosimea pavajului
Forma geometrica
Culoarea
Vibropresat sau vibroturnat?
24.08.2021 11:54
Response to clarification: pavaj 200x100x40(forma dreptunghiulara),culoare sura,vibropresat
poz.3
simbol TsC54A
Simbol dat prevede strat din nisip doar devizierul schimba manual pentru stratul din piatra sparta
Sau este o eroare si simbol trebuie sa fie TsC54B care si prevede stratul din piatra sparta
Clarificați Vă rog
25.08.2021 10:25
Response to clarification: corect este TsC54B,eroare de tipar
Lot name : AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM
1044000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,044,000.00
MDL
Clarification period:
8/20/2021 3:39:36 PM - 8/26/2021 3:30:00 PM
8/20/2021 3:39:36 PM - 8/26/2021 3:30:00 PM
Bidding period:
8/26/2021 3:30:00 PM - 9/3/2021 11:00:00 AM
8/26/2021 3:30:00 PM - 9/3/2021 11:00:00 AM