- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de constructie a unui sector de drum si rigolei pentru evacuarea apelor pluviale (I etapa) in s. Mingir, rn. Hincesti
Lucrari de constructie a unui sector de drum si rigolei pentru evacuarea apelor pluviale (I etapa) in s. Mingir, rn. Hincesti
Lucrari de constructie a unui sector de drum si rigolei pentru evacuarea apelor pluviale (I etapa) in s. Mingir, rn. Hincesti
Information about the contracting authority
Name
Primaria Mingir
Fiscal code / IDNO
1007601005693
Address
5345,
MOLDOVA,
s.Mingir,
Hînceşti,
pr Mingir
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/20/2021 2:02:56 PM
Last edited
9/2/2021 10:00:00 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de constructie a unui sector de drum si rigolei pentru evacuarea apelor pluviale (I etapa) in s. Mingir, rn. Hincesti
Lucrari de constructie a unui sector de drum si rigolei pentru evacuarea apelor pluviale (I etapa) in s. Mingir, rn. Hincesti
Status
The procedure did not take place
Estimated value
314630 MDL
ID
745cfe71-b247-4851-ae97-e8a52a25ff2a
Procurement procedure documents
caiet de sarcini f1drum mingir si canal etapa 1 (1).pdf
3 file
Technical specifications
8/20/2021 2:12:23 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
314,630.00
MDL
Clarification period:
8/20/2021 2:12:23 PM - 8/25/2021 10:00:00 AM
8/20/2021 2:12:23 PM - 8/25/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/25/2021 10:00:00 AM - 9/2/2021 10:00:00 AM
8/25/2021 10:00:00 AM - 9/2/2021 10:00:00 AM