- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de reparaţie capitală a acoperişului Blocului Administrativ al IP Gimnaziul "Ion Creangă", s. Cania, r. Cantemir
Acoperişul Blocului Administrativ al IP Gimnaziul "Ion Creangă", necesită lucrari de reparaţie capitală, deoarece în urma ploilor ambundente au fost afectate porţiuni de acoperiş a cantinei şcolare, sala de sport, sala festivă.
Acoperişul Blocului Administrativ al IP Gimnaziul "Ion Creangă", necesită lucrari de reparaţie capitală, deoarece în urma ploilor ambundente au fost afectate porţiuni de acoperiş a cantinei şcolare, sala de sport, sala festivă.
Information about the contracting authority
Name
IPG "Ion Creangă", s. Cania
Fiscal code / IDNO
1013620008108
Address
7314,
MOLDOVA,
s.Cania,
Cantemir,
str. 31 August
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/20/2021 12:39:26 PM
Last edited
8/20/2021 3:58:09 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de reparaţie capitală a acoperişului Blocului Administrativ al IP Gimnaziului "Ion Creangă"
Lucrari de reparaţie capitală a acoperişului Blocului Administrativ al IP Gimnaziului "Ion Creangă", conform documentaţiei de proiect şi devizului de cheltuieli
Status
Active
Estimated value
1374113 MDL
ID
9bbd89d5-2a97-468b-b884-f2ef8fb25880
Minimal step
100
Period of validity of the contract
From 9/9/2021 8:00:00 AM Till 12/30/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/3/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunţ pdf.pdf
-Anunţ de participare la procedura de achiziţie
Award documentation
8/20/2021 3:58:09 PM
devize fără valori.pdf
-Sunt descrise cantităţile conform datelor din proiect, specificaţii tehnice
Award documentation
8/20/2021 3:58:09 PM
pg compartiment_ plan general_.pdf
-Proiect acoperiş, Plan General
Award documentation
8/20/2021 3:58:09 PM
sa compartiment_ sa-solutie arhitecturala.pdf
-Proiect acoperiş, soluţie arhitectorală
Award documentation
8/20/2021 3:58:09 PM
No questions posted
Lot name : Lucrari de reparaţie capitală a acoperişului Blocului Administrativ al IP Gimnaziului "Ion Creangă"
1374113 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,374,113.00
MDL
Clarification period:
8/20/2021 3:58:09 PM - 8/25/2021 4:30:00 PM
8/20/2021 3:58:09 PM - 8/25/2021 4:30:00 PM
Bidding period:
8/25/2021 4:30:00 PM - 9/3/2021 12:00:00 AM
8/25/2021 4:30:00 PM - 9/3/2021 12:00:00 AM