- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
articolelor parafarmaceutice. (repetat )
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : 1. Ace Chirurgicale 2B1-0,8x32
1. Ace Chirurgicale 2B1-0,8x32
Lot name : 2. Ace Chirurgicale 2B1-0,9x40
2. Ace Chirurgicale 2B1-0,9x40
Lot name : 3. Ace Chirurgicale 3A1-0,6x20
3. Ace Chirurgicale 3A1-0,6x20
Lot name : 4. Ace Chirurgicale 3A1-1,0x45
4. Ace Chirurgicale 3A1-1,0x45
Lot name : 5. Ace Chirurgicale 3B1-1,1ч50
5. Ace Chirurgicale 3B1-1,1ч50
Lot name : 6. Ace Chirurgicale 3B2-0,6x30
6. Ace Chirurgicale 3B2-0,6x30
Lot name : 7. Ace Chirurgicale 4A1-0,8x65
7. Ace Chirurgicale 4A1-0,8x65
Lot name : 8. Ace Chirurgicale 4A1-1,0x45
8. Ace Chirurgicale 4A1-1,0x45
Lot name : 9. Ace Chirurgicale 4A1-1,2x35
9. Ace Chirurgicale 4A1-1,2x35
Lot name : 10. Ace Chirurgicale 4A1-1,2x60
10. Ace Chirurgicale 4A1-1,2x60
Lot name : 11. Ace Chirurgicale 4A1-1,4x75
11. Ace Chirurgicale 4A1-1,4x75
Lot name : 12. Ace Chirurgicale 5A1-1,2x36
12. Ace Chirurgicale 5A1-1,2x36
Lot name : 13. Ace Chirurgicale 5A1-1,4x60
13. Ace Chirurgicale 5A1-1,4x60
Lot name : 14. Baterii pentru laringoscop
14. Baterii pentru laringoscop
Lot name : 15. Becuri pentru laringoscop
15. Becuri pentru laringoscop
Lot name : 16. Cateter urinar masculit extern
16. Cateter urinar masculit extern
Lot name : 17. Cateter p/u vena ombilicală poliuretan 4 Fr 40 cm , Balton
17. Cateter p/u vena ombilicală poliuretan 4 Fr 40 cm , Balton
Status
Estimated value
ID
Lot name : 18. Cateter p/u vena ombilicală poliuretan 6 Fr 40 cm, Balton
18. Cateter p/u vena ombilicală poliuretan 6 Fr 40 cm, Balton
Status
Estimated value
ID
Lot name : 19. Cateter p/u vena ombilicală poliuretan 8 Fr 40 cm, Balton
19. Cateter p/u vena ombilicală poliuretan 8 Fr 40 cm, Balton
Status
Estimated value
ID
Lot name : 20. Catgut necromat 150 cm, N3 metric steril
20. Catgut necromat 150 cm, N3 metric steril
Status
Estimated value
ID
Lot name : 21. Catgut necromat 150 cm, N4 metric steril
21. Catgut necromat 150 cm, N4 metric steril
Status
Estimated value
ID
Lot name : 22. Cleme endoscopice medium large din Titan
22. Cleme endoscopice medium large din Titan
Status
Estimated value
ID
Lot name : 23. Fixator masca facială pentru ventilație noninvaziva
23. Fixator masca facială pentru ventilație noninvaziva
Status
Estimated value
ID
Lot name : 24. Masca facială pentru ventilație noninvazivă
24. Masca facială pentru ventilație noninvazivă
Lot name : 25. Mat. de sut.sint.multifil.atraum.nerezorb. (poliamid), ac rotund 22-25 mm, ½ din cerc,4/0, lungimea 75 cm
25. Mat. de sut.sint.multifil.atraum.nerezorb. (poliamid), ac rotund 22-25 mm, ½ din cerc,4/0, lungimea 75 cm
Status
Estimated value
ID
Lot name : 26. Mat. de sut.sint.multifil.atraum.rapid absorbabil, ac taietor 18-19 mm, 3/8 din cerc, 4/0, lungimea 75 cm
26. Mat. de sut.sint.multifil.atraum.rapid absorbabil, ac taietor 18-19 mm, 3/8 din cerc, 4/0, lungimea 75 cm
Status
Estimated value
ID
Lot name : 27. Pansament hidrocoloidal
27. Pansament hidrocoloidal
Status
Estimated value
ID
Lot name : 28. Para, A-3 (27 ml)
28. Para, A-3 (27 ml)
Lot name : 29. Polyglatin, Nr 1/0 75 cm 1 ac rotund ½ curb 20-30
29. Polyglatin, Nr 1/0 75 cm 1 ac rotund ½ curb 20-30
Lot name : 30. Set senzor arterial
30. Set senzor arterial
Status
Estimated value
ID
Lot name : 31. Tub Maunt, connect. Stand 15 mm si 22 mm
31. Tub Maunt, connect. Stand 15 mm si 22 mm
Lot name : 32. Tub traheostomic cu manșetă
32. Tub traheostomic cu manșetă
Lot name : 33. Tuburi gofrate pentru aparate VAP
33. Tuburi gofrate pentru aparate VAP
Lot name : 34. Tuburi gofrate pentru aparate VAP Avea p/u nou născuți
34. Tuburi gofrate pentru aparate VAP Avea p/u nou născuți
Lot name : 35. Circuit respirator pentru nou - născut de unică utilizare cu camera de umidificare integrată, compatibilă cu umidificatorul MR 850, cu element încălzitor inspir+capcana de apa expir, compatibil cu ventilator Avea
35. Circuit respirator pentru nou - născut de unică utilizare cu camera de umidificare integrată, compatibilă cu umidificatorul MR 850, cu element încălzitor inspir+capcana de apa expir, compatibil cu ventilator Avea
Lot name : 36. Circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu element încălzitor inspir+capcana de apa expir+ furtun suplimentar, compatibil cu umidificatorul MR850 cu VAP E5 Mindray
36. Circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu element încălzitor inspir+capcana de apa expir+ furtun suplimentar, compatibil cu umidificatorul MR850 cu VAP E5 Mindray
Lot name : 37. Circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu element încălzitor inspir+ restrictor inspir SLE +capcana de apa expir+linie de monitorizare presiune+ furtun suplimentar, compatibil cu umidificatorul MR850, compatibil cu VAP SLE6000
37. Circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu element încălzitor inspir+ restrictor inspir SLE +capcana de apa expir+linie de monitorizare presiune+ furtun suplimentar, compatibil cu umidificatorul MR850, compatibil cu VAP SLE6000
Lot name : 38. Circuit resuscitare T-Piece nou-născut de unica utilizare cu supapă PEEP pentru reglarea presiunii+furtun suplimentar compatibil cu umidificator MR810, compatibil cu masa de resuscitare Panda Warmer.
38. Circuit resuscitare T-Piece nou-născut de unica utilizare cu supapă PEEP pentru reglarea presiunii+furtun suplimentar compatibil cu umidificator MR810, compatibil cu masa de resuscitare Panda Warmer.
Status
Estimated value
ID
Lot name : 39. Filtru antibacterial pentru circuit de ventilare nou-născut
39. Filtru antibacterial pentru circuit de ventilare nou-născut
Lot name : 40. Vicril 0,1 un.90 cm-antibacterial
40. Vicril 0,1 un.90 cm-antibacterial
Lot name : 41. Hydrogenii peroxidum ,kg 33%
41. Hydrogenii peroxidum ,kg 33%
Procurement procedure documents
-documentatia_standard_bunuri
Award documentation
8/20/2021 9:44:48 AM
-documentatia_standard_bunuri
Award documentation
9/3/2021 4:09:00 PM
26.08.2021 11:04
Response to clarification: in documentatie o sa exclud dar in programa nu pot sa sterg nimic
03.09.2021 09:21
Response to clarification: daca nu o aveti in stoc o sa punem alt termen la incheirea contractului
03.09.2021 09:20
Response to clarification: ok
26.08.2021 11:04
Response to clarification: tub Maunt
03.09.2021 09:20
Response to clarification: cu ac 35-45
03.09.2021 14:30
Response to clarification: ne scuzati aceasta pozitie cred ca o so anulam din licitatie nu mai avem nevoie
03.09.2021 16:10
Response to clarification: cerc (oval)
03.09.2021 16:10
Response to clarification: de 30 ml ne cerem scuze pe vitor vom sti ca este A1
Bid evaluation
Estimated value without VAT8/20/2021 9:44:48 AM - 9/5/2021 4:09:00 PM
9/5/2021 4:09:00 PM - 9/10/2021 4:09:00 PM