- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
produse de curățenie
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Lot 1 Sapun gospodaresc 72%
Sapun gospodaresc 72% 200gr
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 9:00:00 AM
Lot name : Lot 2 Lichid p/u spalarea vaselor
Lichid p/u spalarea vaselor 1 litru Produs concentrat cu acțiune antialergică, cu conținut de glicerină. Grad de spumare: Spumant. Destinat degresării şi dezinfectării prin aplicare directă. Fără miros stringent
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 9:18:30 AM
Lot name : Lot 3 Sprei p/u curatare geamuri
Sprei p/u curatare geamuri 500ml
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 9:37:00 AM
Lot name : Lot 4 Hidrochloric Acid impotriva ruginei si desfundarea tsevilor
Hidrochloric Acid impotriva ruginei si desfundarea tsevilor
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 9:55:30 AM
Lot name : Lot 5 Praf p/u curatire 500gr OV
Praf p/u curatire 500gr OV
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 10:14:00 AM
Lot name : Lot 6 Crema p/u curatirea mecanica
Crema p/u curatirea mecanica
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 10:32:30 AM
Lot name : Lot 7 Sapun de mini
Sapun de mini, 100gr
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 10:51:00 AM
Lot name : Lot 8 Inalbitor
Inalbitor 1000gr / 925ml
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 11:09:30 AM
Lot name : Lot 9 Solutie p/u curatarea podelelor
Solutie p/u curatarea podelelor 1000ml
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 11:28:00 AM
Lot name : Lot 10 Sapun lichid 5L
Sapun lichid 5L pe baza de cremă
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 11:46:30 AM
Lot name : Lot 11 Balsam p/u rufe
Balsam p/u rufe 4L
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 12:05:00 PM
Lot name : Lot 12 Bureta p/u vesela econom 5+1
Bureta p/u vesela econom 5+1
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 12:23:30 PM
Lot name : Lot 13 Manusi latex gospodărești
Manusi latex gospodărești diferite mărimi
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 12:42:00 PM
Lot name : Lot 14 Burete metalică p/u vesela
Burete metalică p/u vesela (3buc)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 1:00:30 PM
Lot name : Lot 15 Servetele de masa
Servetele de masa cu 3 straturi, 24*23 100 buc
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 1:19:00 PM
Lot name : Lot 16 Hirtie igienica aromatizată
Hirtie igienica aromatizată moale 4 role în set cu 3 straturi
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 1:37:30 PM
Lot name : Lot 17 Universal Hirtie WC Jumbo
Universal Hirtie WC Jumbo 1str 200m T2 1/12
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 1:56:00 PM
Lot name : Lot 18 Lavete universale superabsorbante
Lavete universale superabsorbante 38*38cm 3buc AZ-0388
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 2:14:30 PM
Lot name : Lot 19 Pungi p/u gunoi 35 L
Pungi p/u gunoi 35 L, 50 buc, cu legătură la vîrf
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 2:33:00 PM
Lot name : Lot 20Laveta p/u podea
Laveta p/u podea 60x60 super absorbante
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 2:51:30 PM
Lot name : Lot 21 Laveta microfibra p/u praf
Laveta microfibra p/u praf
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 3:10:00 PM
Lot name : Lot 22 Gel p/u WC
Gel p/u WC min. 750ml aromatizat
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 3:28:30 PM
Lot name : Lot 23Premium Sapun-Spuma p/aparate
Premium Sapun-Spuma p/aparate
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 10:00:00 AM
Lot name : Lot 24 Rola Derulare Centrala Reflex M4
Rola Derulare Centrala Reflex M4, 1str, 300m, 35*19,8, 857/6, Albe
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 10:18:30 AM
Lot name : Lot 25 Deodorant aer
Deodorant aer 300ml (sprei uscat).
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 10:37:00 AM
Lot name : Lot 26 Pungi p/u gunoi 160 L
Pungi p/u gunoi 160 L,10 buc (cu legătură)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 10:55:30 AM
Lot name : Lot 27 Hirtie igienica simpla
Hirtie igienica simpla 100 metri.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 11:14:00 AM
Lot name : Lot 28 Detergent automat
Detergent automat 6kg universal pentru haine medicinale și haine colorate.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 11:32:30 AM
Lot name : Lot 29 Caldare cu mop p/podele
Caldare cu mop p/podele
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 11:51:00 AM
Lot name : Lot 30 Mop p/spalarea podelelor
Mop p/spalarea podelelor
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 12:09:30 PM
Lot name : Lot 31 Maturi malai
Maturi malai cu min 14 cusuturi
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 12:28:00 PM
Lot name : Lot 32 Coada mop, metal aluminiu
Coada mop, metal aluminiu
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 12:46:30 PM
Lot name : Lot 33 Căldare zink 10 L
Căldare zink 10 L
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 1:05:00 PM
Lot name : Lot 34 Leghean din masă plastică 8-10 L
Leghean din masă plastică 8-10 L
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 1:23:30 PM
Lot name : Lot 35 Căldare emailată 12 L
Căldare emailată 12 L cu capac
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 1:42:00 PM
Lot name : Lot 36Leghean emailat
Leghean emailat 8-10 L
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 2:00:30 PM
Lot name : Lot 37 Praf p/spălat vesela de laborator
Leghean emailat 8-10 L
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/17/2021 2:19:00 PM
Procurement procedure documents
25.08.2021 08:25
Response to clarification: Mii de scuze dar a expirat termenul de clarificări și nu este posibil de modificat perioada de depunerea ofertelor.
25.08.2021 08:05
Response to clarification: sticlă de plastic de un litru
25.08.2021 08:06
Response to clarification: 0.9 ml
25.08.2021 08:08
Response to clarification: există cu 3 straturi.
25.08.2021 08:09
Response to clarification: Matura să fie cusută în 14 cusuturi.
25.08.2021 08:14
Response to clarification: Praf de spălat ,ambalat în containere sau în peliculă și dozele să fie în capsule ,conținutul chimic să fie efectiv pentru spălarea vaselor de laborator, dar sa făcut eroare în program cu leghean.
25.08.2021 08:15
Response to clarification: Mopul să fie de 30 cm.
25.08.2021 08:22
Response to clarification: articole/ bunuri care sunt supuse avizării sanitare confom alin.1 art.23/1 al Legii 10/2009.
25.08.2021 13:08
Response to clarification: 900ml
25.08.2021 13:04
Response to clarification: conținutul să fie pentru spălarea vaselor
25.08.2021 13:07
Response to clarification: la lotul 36 este de 50 buc.Ne cerem mii de scuze sa produs o eroare în program .
25.08.2021 14:00
Response to clarification: Capsule pentru mașina d de spălat vesela.
26.08.2021 07:29
Response to clarification: Minimum 100 buc, Maxim 120 buc.
26.08.2021 14:36
Response to clarification: 13 gr, per capsulă.
01.09.2021 09:51
Response to clarification: Praf de spălat vesela model Bingo ambalaj plastic
06.09.2021 08:09
Response to clarification: Ambalaj din plastic(volum-min.0.5,max-0.7kg , în formă de căldărușă cu tortiță și are o linguriță din plastic (dozator)în căldărușă gradată.
06.09.2021 08:10
Response to clarification: Sînt căldări cu mop în set.
06.09.2021 08:12
Response to clarification: Înălbitor 1000gr/925ml- să fie de 1000.
08.09.2021 08:23
Response to clarification: 10000 ml adică 1litru.
08.09.2021 08:24
Response to clarification: ok
Bid evaluation
Estimated value without VAT8/20/2021 9:13:37 AM - 9/10/2021 8:24:03 AM
9/10/2021 8:24:03 AM - 9/16/2021 11:23:52 AM