- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
Information about the contracting authority
Name
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Fiscal code / IDNO
1006601004242
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/19/2021 9:53:07 PM
Last edited
8/19/2021 9:56:57 PM
MTender ID
CPV code
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
Conform caietului de sarcini atașat
Procurement procedure documents
anunt de participare lucrari de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu.docx
-
Tender notice
8/19/2021 9:56:57 PM
duae_ lucrari de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu.doc
-
Qualification criteria
8/19/2021 9:56:57 PM
propunerea financiara (oferta)_ lucrari de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu.docx
-
Award documentation
8/19/2021 9:56:57 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
250000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
250,000.00
MDL
Clarification period:
8/19/2021 9:56:57 PM - 8/24/2021 2:00:00 PM
8/19/2021 9:56:57 PM - 8/24/2021 2:00:00 PM
Bidding period:
8/24/2021 2:00:00 PM - 9/3/2021 2:00:00 PM
8/24/2021 2:00:00 PM - 9/3/2021 2:00:00 PM